Kupuj bezpiecznie online | Dostawa do Twoich drzwi | Możliwość wymiany
Idź do ekwipunku Sprzedaj mój samochód

Chevrolet Camaro

Pierwsza generacja Camaro została zaprezentowana w 1966 roku. Samochód był dostępny jako coupe i kabriolet. Samochód został zaprojektowany, aby konkurować z sukcesem Forda Mustanga. Podobnie jak Mustang, samochód miał napęd na tylne koła i przedni silnik. Chevrolet miał już sportowe coupe o nazwie Corvair. Jednak Corvair nie był w stanie konkurować z Mustangiem. Właśnie dlatego Chevrolet zaproponował Camaro. Pierwsza generacja Camaro była produkowana do 1969 roku.

Druga generacja była produkowana od 1970 do 1981 roku. W porównaniu z pierwszą generacją samochód drugiej generacji był dłuższy, niższy i szerszy. Samochód nie był dostępny jako kabriolet. W drugiej generacji wprowadzono szereg zmian. Zmieniono podwozie i zawieszenie, poprawiając komfort i osiągi auta. Samochód przeszedł lifting w 1974 i 1978 roku. Ten lifting sprawił, że samochód stał się znacznie większy i szerszy.

Trzecia generacja Camaro była produkowana w latach 1981-1992. Samochód ten stał się pierwszym samochodem z takimi funkcjami, jak nowoczesny wtrysk paliwa i pięciobiegowa manualna skrzynia biegów. Samochód ważył prawie 227 kilogramów lżejszy od swojego poprzednika. Chevrolet ponownie wprowadził kabriolet Camaro w 1987 roku. Konstrukcja tego samochodu była nieporównywalna z jego poprzednikiem. Tylna szyba była duża i ulepszona przez ostatnie zmiany. Przednia szyba była pod kątem 62 stopni. Jednak GM miał wewnętrzną zasadę, że takie kąty nie powinny przekraczać 60 stopni. Wraz z budową trzeciej generacji zasada ta została w ten sposób zignorowana. Z biegiem lat pojawiło się więcej pokoleń, ostatecznie podnosząc liczbę do 6.

Kup klasyczny samochód Chevrolet Camaro

Znalezienie odpowiedniego dla siebie Chevroleta jest priorytetem numer jeden. Poszukiwanie wymarzonego samochodu często zaczyna się online. ERClassics zrobił wszystko, co w jego mocy, aby dać ci wyobrażenie o samochodach, więc każdy samochód na naszej własnej stronie jest dostarczany z fotoreportażem, zdjęciami 360 stopni, filmem i informacjami na temat samochodu. Czy wolisz oglądać samochód fizycznie? Następnie możesz odwiedzić nasz salon w Waalwijk w Holandii. Sprawdź na naszej stronie godziny otwarcia.

Kup klasycznego Chevroleta Camaro

Wysokiej jakości zabytkowe samochody Chevrolet Camaro w E&R Classics

Wszystkie oferowane przez nas klasyczne samochody, w tym Chevrolet Camaro, są porównywane z listą 125 punktów. Oceny tej dokonuje jeden z naszych własnych techników. Dostarczenie klasycznych samochodów w idealnym stanie ma dla ERClassics ogromne znaczenie. Oferowane przez nas samochody klasyczne są więc wysokiej jakości. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat konserwacji klasycznego samochodu lub zastanawiasz się, czym zajmują się mechanicy w warsztatach samochodów klasycznych, kliknij tutaj.

Wymień lub sprzedaj swojego Chevroleta Camaro

W ER Classics możesz oczywiście kupić Chevroleta Camaro, ale oferujemy również opcję sprzedaży obecnego klasycznego samochodu lub jego wymiany. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat sprzedaży lub handlu klasycznym samochodem, skontaktuj się z jednym z naszych eksperci od klasycznych samochodów. Oczywiście możesz również odwiedzić nasz showroom, aby omówić możliwości.

Sprzedać lub wymienić Chevroleta Camaro?

Konserwacja klasycznego samochodu

Oczywiście każdy samochód wymaga konserwacji, a czasem zdarza się, że trzeba coś naprawić. Nie inaczej jest w przypadku klasycznego samochodu. Ponieważ lubisz utrzymywać swój klasyczny samochód w doskonałym stanie, dobry garaż jest ważny. Każdy warsztat może zapewnić Ci konserwację, ale czasami potrzebujesz tylko tej dodatkowej specjalizacji, wtedy możesz zabrać swój klasyczny samochód do klasycznego warsztatu samochodowego, gdzie koncentruje się na 1 marce lub typie klasycznego samochodu. Mechanicy często pracują z tymi samymi klasycznymi samochodami i tym samym specjalizują się w konserwacji lub naprawach tych konkretnych klasycznych samochodów.

Chevrolet Camaro

ER Classics ma dla Ciebie odpowiedni klasyczny Chevrolet Camaro!

Kliknij tutaj, aby zobaczyć nasze zapasy

Jakie są korzyści z zakupu klasycznego Chevroleta Camaro od ER Classics?

- Szeroka gama klasyków Chevroleta na sprzedaż
- Wszystkie samochody klasyczne zostały dokładnie sprawdzone przez nasz własny warsztat
- Własny warsztat z 20 mechanikami
- Rejestracja i inspekcje
- Transport na cały świat do drzwi
- Wysoka jakość i serwis
- Opcje wymiany
- Klienci oceniają nas na 8.9

Numer 1 w Europie dealera klasycznych samochodów online

Jeśli szukasz pięknego klasyka Chevroleta Camaro, pomoże Ci jeden z naszych ekspertów od klasycznych samochodów. ER classics specjalizuje się w kupnie i sprzedaży klasycznych samochodów od 2008 roku i słusznie może nazywać się największym internetowym dealerem klasycznych samochodów w Europie.