Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Ze względu na przepisy COVID-19 nasz salon jest zamknięty
Idź do ekwipunku Sprzedaj mój samochód

Aston Martin Vanquish

Aston Martin Vanquish to super wielki tourer wydany przez Aston Martina w 2001 roku jako następca Virage. Pierwsza generacja V12 Vanquish, zaprojektowana przez Iana Calluma i zaprezentowana na Salonie Samochodowym w Genewie w 2001 roku, była produkowana w latach 2001-2005. W 2004 roku mocniejsza wersja, Vanquish S, stała się okrętem flagowym Astona Martina. Druga generacja Vanquisha została wprowadzona w 2012 roku, a następnie Vanquish S w 2017 roku z mocniejszym silnikiem i ulepszoną aerodynamiką. W 2018 roku następcą Vanquisha był Aston Martin DBS Superleggera.

Aston Martin Klasyczne samochody na sprzedaż

Aston Martin V12 Vanquish został zaprojektowany przez Iana Calluma i miał wiele podobieństw do DB7 Vantage. Jednak duży wpływ na samochód miał prototyp Project Vantage Concept, który zadebiutował w styczniu 1998 roku z silnikiem V12 na North American International Auto Show. V12 wytwarza 460 KM przy 6,500 obr./min. Standardowy model Vanquish miał 355 mm nawiercane i wentylowane hamulce tarczowe z czterotłoczkowymi zaciskami, ABS i elektroniczną dystrybucją hamulców. Występ w filmie o Jamesie Bondzie „Die Another Day” w 2002 roku dał V12 Vanquish trzecie miejsce na liście „Best Film Cars Ever”. Vanquish był podstawą dwóch samochodów koncepcyjnych, obu pokazanych na Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Genewie w 2004 roku: Zagato Roadster i Bertone Jet 2.

Kupujesz Aston Martin Vanquish?

Aston Martin Vanquish

E & R Classics, Twój specjalista od Aston Martin Classic Car!

Kliknij tutaj, aby zobaczyć nasz ekwipunek

Vanquish S zadebiutował na Paris Auto Show w 2004 roku, z większą mocą i niewielkimi zmianami stylistycznymi. Silnik nadal miał pojemność 5935 cm460, ale moc wzrosła z 520 do 2004 szt. Nowe koła, inny kształt nosa, nowa podniesiona pokrywa bagażnika ze spojlerem i emblematem S oraz dodanie małego rozdzielacza z przodu to zmiany wizualne. Wprowadzono pakiet Sports Dynamic z 2005 roku z bardziej sportowym zawieszeniem, układem kierowniczym i funkcjami hamowania. Model ten był sprzedawany w latach modelowych 2006 i 12 w USA z niewielkimi zmianami. Vanquish S miał większe hamulce niż V322 Vanquish. Serię produkcyjną Vanquish uczczono wydaniem Vanquish S Ultimate Edition. Z maksymalną prędkością ponad 77 km / h Vanquish S był najszybszym Aston Martinem w historii, aż do wprowadzenia One-2008 w 19 roku. Produkcja Vanquisha zakończyła się 2007 lipca 49 roku i zbiegła się z zamknięciem fabryki w Newport Pagnell. po XNUMX latach.

Jakie są zalety kupowania samochodu Aston Martin Vanquish w ER Classics?
- Wielki asortyment klasycznych samochodów na sprzedaż
- Wszystkie samochody są dokładnie sprawdzane przez mechaników we własnej pracowni
- Przegląd techniczny, spawanie i wewnętrzne postępowanie dla samochodu Aston Martin Vanquish
- Nasi wyspecjalizowani mechanicy oldtimerów mogą zająć się wszystkimi sprawami
- Możemy zajmować się naprawami, konserwacją i niestandardowymi potrzebami
- Dokonaj pełnej renowacji swojego samochodu Aston Martin Vanquish
- Możemy dostarczyć twój klasyczny samochód do dowolnego kraju europejskiego