Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Ze względu na przepisy COVID-19 nasz salon jest zamknięty
Idź do ekwipunku Sprzedaj mój samochód

Aston Martin Virage

VIRAGE
Virage to samochód wyprodukowany przez firmę Aston Martin w celu zastąpienia poprzednich modeli V8. W porównaniu z V8 projekt był bardziej nowoczesny, a podwozie było ewolucją modeli Lagonda. Virage był dużym i ciężkim samochodem, pomimo pełnej aluminiowej obudowy. 32-zaworowy silnik V5.3 o pojemności 8 l przeniósł ten model na poziom supersamochodów. „Przyspieszenie nigdy się nie kończy” - stwierdził Sports Car International podczas wstępnego testu. Chwalili także „entuzjastyczną i większą prędkość obrotową silnika” silnika o mocy 330 KM. Samochód o masie 1790 kg mógł osiągnąć 254 km na godzinę. Zwiększenie mocy do 349 koni mechanicznych zostało ogłoszone na wystawie w Genewie w 1996 roku. Komik Rowan Atkinson był właścicielem Virage Coupe, które znalazło się na pierwszej stronie magazynu Car w maju 1990 roku.

Aston Martin Klasyczne samochody na sprzedaż

V8 Coupe
Mniej ekstremalny V8 Coupe został zbudowany z 1996, zastępując Virage. Ten model nie zawierał sprężarek. W sumie kopie 101 wersji V8 zostały zbudowane między 1996 i 2000.

VIRAGE VOLANTE
Kabriolet Virage Volante zadebiutował na targach motoryzacyjnych w Birmingham w 1990 roku jako dwumiejscowy. Na targach motoryzacyjnych w Genewie w 1991 roku pojawiła się wersja 2 + 2. Wszystkie egzemplarze produkcyjne z 1992 roku miały 2 + 2 miejsca. Źródła podają, że po zakończeniu serii w 224 roku wyprodukowano od 233 do 1996 sztuk. Nowy V8 Volante Long Wheelbase, stylizowany na V8 Coupe, został zbudowany w latach 1997-2000. Ostatnim wariantem Virage był V8 Vantage Volante z 2000 roku. Dziewięć z tych potężnych kabrioletów zostało wyprodukowanych.

Kupujesz Aston Martin Virage?

Aston Martin Virage

E & R Classics, Twój specjalista od Aston Martin Classic Car!

Kliknij tutaj, aby zobaczyć nasz ekwipunek

VANTAGE
Vantage był produkowany od 1993 do 2000 roku. Projekt został odświeżony tylko z dachem i drzwiami z poprzedniego modelu. Vantage był szerszy, niższy i miał cztery okrągłe tylne światła. Samochód został wyposażony w nowe tylne zawieszenie i wewnętrzną elektronikę. Najbardziej radykalna zmiana w Vantage nastąpiła w komorze silnika. 5.3-litrowy silnik V8 wykorzystuje teraz podwójne doładowania. Maksymalna prędkość wynosiła 300 km / h, a przyspieszenie do 97 km / h trwało 4.6 sekundy. W przypadku V600 z 1998 roku silnik został ulepszony do 600 KM. Wcześniejsza wersja jest często nazywana „V550”, aby odróżnić ją od późniejszych, zaktualizowanych modeli. W 2000 r. „Works Service” Astona Martina zbudował dziewięć szytych na miarę Vantage Volantes, z których jeden był zbudowany ze specyfikacjami z dużym rozstawem osi.

Jakie są zalety zakupu samochodu Aston Martin Virage w ER Classics?
- Wielki asortyment klasycznych samochodów na sprzedaż
- Wszystkie samochody są dokładnie sprawdzane przez mechaników we własnej pracowni
- przegląd techniczny, spawanie i wewnętrzne procedury dotyczące samochodu Aston Martin Virage
- Nasi wyspecjalizowani mechanicy oldtimerów mogą zająć się wszystkimi sprawami
- Możemy zajmować się naprawami, konserwacją i niestandardowymi potrzebami
- Zakończyć naprawę swojego samochodu Aston Martin Virage
- Możemy dostarczyć twój klasyczny samochód do dowolnego kraju europejskiego