Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Ze względu na przepisy COVID-19 nasz salon jest zamknięty
Idź do ekwipunku Sprzedaj mój samochód

Aston Martin DB7

Aston Martin DB7 to wielki tourer wyprodukowany przez Aston Martina między wrześniem 1994 a grudniem 2004. Grand Tourer był dostępny w konfiguracji coupé lub kabrioletu. Prototyp zaprojektowany przez Iana Calluma i Keitha Helfeta został ukończony w listopadzie 1992 i zadebiutował na Geneva Motor Show w marcu 1993. Sześciocylindrowy DB7 był postrzegany jako "model wejścia" ręcznie zbudowanego V8 Virage. Ten model był najbardziej produkowanym pojazdem Aston Martin w historii, z więcej niż 7000 zbudowany zanim został zastąpiony przez DB9.

Aston Martin Klasyczne samochody na sprzedaż

DB7 był w większości produkowany ze środków Jaguara i wsparcia finansowego od Ford Motor Company, właściciela Astona Martina w latach 1988-2007. DB7 ewoluował od Jaguara XJS, chociaż wprowadzono wiele zmian. DB7 został zaprojektowany w Kidlington w Oxfordshire przez Toma Walkinshaw Racing na zlecenie Aston Martin. Wraz z produkcją Virage, która miała miejsce w Newport Pagnell, zakupiono nową fabrykę DB7 w Bloxham, Oxfordshire, która była wcześniej używana do produkcji Jaguara XJ220. DB7 i jego warianty były jedynymi samochodami Aston Martin produkowanymi w Bloxham i jedynymi ze stalową konstrukcją odziedziczoną po Jaguarze.

Kupujesz Aston Martin DB7?

Kabriolet Volante został zaprezentowany podczas międzynarodowego pokazu w Ameryce Północnej w Detroit w 1996. Obie wersje mają doładowany sześciocylindrowy silnik. W Stanach Zjednoczonych Coupé zostało sprzedane za 140,000 USD, a Volante za 150,000 USD. Usługa Works dostarczyła specjalny pakiet Dynamiki Jazdy, który znacznie poprawił wydajność i wykorzystanie dla właścicieli, którzy chcieli więcej niż oferuje standardowa konfiguracja.

Aston Martin DB7

E & R Classics, Twój specjalista od Aston Martin Classic Car!

Kliknij tutaj, aby zobaczyć nasz ekwipunek

Jakie są zalety kupowania samochodu Aston Martin DB7 w ER Classics?
- Wielki asortyment klasycznych samochodów na sprzedaż
- Wszystkie samochody są dokładnie sprawdzane przez mechaników we własnej pracowni
- Przegląd techniczny, spawanie i wewnętrzne postępowanie dla samochodu Aston Martin DB7
- Nasi wyspecjalizowani mechanicy oldtimerów mogą zająć się wszystkimi sprawami
- Możemy zajmować się naprawami, konserwacją i niestandardowymi potrzebami
- Pełna renowacja samochodu Aston Martin DB7
- Możemy dostarczyć twój klasyczny samochód do dowolnego kraju europejskiego