30 maja (Boże Ciało) SHOWROOM OTWARTY - niedziela 2 czerwca SAMOCHODY I KAWA oraz SHOWROOM DODATKOWE OTWARTE (10:00-14:00)

Hamburg Motor Classics 2019

Październik 18 do października 20, 2019

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Hamburg Motor Classics jest przeznaczony dla wielbicieli, entuzjastów i wszystkich zainteresowanych kupujących, preferujących samochody zabytkowe. W 18 do 20 October 2019 oczekuje się, że znani dealerzy, konserwatorzy i inni specjaliści w dziedzinie samochodów zabytkowych będą mieli szeroką gamę klasycznych samochodów.

 

Na targach są wysokiej jakości zabytkowe samochody, młode samochody, klasyczne motocykle, części i inne akcesoria, które można kupić i podziwiać. Do konsultacji dostępne są również rzeczoznawcy i eksperci ds. Finansowania i ubezpieczeń. Ponadto prezentowane są literatura, sztuka i zabawki retro. Możesz przyjechać do Hamburg Motor Classics z własnym starym zegarem i zaprezentować go na części terenów wystawowych. Ta część musi być dostępna dla Ciebie, dzięki czemu możesz aktywnie uczestniczyć w wystawie.

 

Godziny otwarcia są bardzo szerokie, dzięki czemu możesz rozejrzeć się po okolicy. Opłata za wstęp wyniesie około 17.50 €. Adres to Messeplatz 1, 20357 Hamburg, Niemcy