Lipiec i sierpień OTWARTE jak zwykle

Odrodzenie Goodwooda 2026

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Odrodzenie Goodwooda 2026

Goodwood Revival to impreza odbywająca się co roku w Sussex w Anglii. Na tym wydarzeniu odbywają się wyścigi w różnych kategoriach, w których samochody wyścigowe i motocykle rywalizują ze sobą w latach 1948-1966.
Tak więc Goodwood Revival przenosi Cię w czasie do złotej ery sportów motorowych: lat 40., 50. i 60. XX wieku. Podczas wyścigów goście mogą dołączyć do gwiazd sportów motorowych, takich jak Sir Stirling Moss, Richard Attwood, John Surtees i Derek Bell.

Otwarcie podczas Goodwood Revival 2026

Goodwood Revival odbywa się co roku w Sussex w Anglii we wrześniu od piątku do niedzieli. Na stronie Goodwood Revival można również znaleźć rozkład jazdy, który określa od kiedy i kiedy odbywa się wyścig. Pierwszy wyścig rozpoczyna się rano między 8 a 9, a ostatni kończy się między 18:00 a 19:00.

Opłaty za wstęp do Goodwood Revival 2026

Opłaty za wstęp do Goodwood Revival różnią się z dnia na dzień. Jeśli pojedziesz w piątek, wydasz od 60 do 70 funtów, natomiast w sobotę i niedzielę wydasz od 80 do 90 funtów. Możesz także kupić karnet 3-dniowy. Możesz więc zobaczyć każdy wyścig i cieszyć się Goodwood Revival przez 3 dni. Ten 3-dniowy karnet kosztuje od 150 do 200 GBP. Czy przyprowadzasz kogoś w wieku poniżej 12 lat? Wtedy będą mogli bezpłatnie korzystać z Goodwood Revival.

Weekend do Goodwood Revival 2026

Goodwood Revival to 3-dniowe wydarzenie. Dlaczego miałbyś codziennie jeździć w górę i w dół? Więc niech to będzie weekend. Dzięki temu możesz cieszyć się każdą chwilą w Goodwood Revival i nie martwić się o powrót. Następnie wieczorem możesz cieszyć się wydarzeniem i wszystkim wokół niego. Goodwood Revival oferuje różne obiekty noclegowe, które są tematycznie związane z imprezą. Jeśli wolisz coś innego, możesz także zarezerwować hotel lub domek w okolicy.