Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Ze względu na przepisy COVID-19 nasz salon jest otwarty tylko po wcześniejszym umówieniu

Goodwood Revival 2022

Wrzesień 2022

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Goodwood Revival corocznie oferuje samochody wyścigowe i motocykle, które konkurowały ze sobą podczas pierwotnego okresu toru w 1948-1966. Weź weekend wolny, aby cieszyć się Sussex w południowej Anglii. Przyjdź na to wspaniałe wydarzenie i przeżyj magiczne widoki. W tym roku impreza odbędzie się we wrześniu 2022 na Goodwood Circuit w Sussex w Anglii.

 

Złoty wiek sportów motorowych to 1940, 1950 i 1960. Goodwood Revival oferuje możliwość powrotu w tamtym czasie i cieszenia się wszystkimi pięknymi rzeczami. Revival oferuje odwiedzającym możliwość dołączenia do gwiazd sportów motorowych, w tym Sir Stirlinga Mossa, Richarda Attwooda, Johna Surteesa i Dereka Bella. Harmonogram wydarzenia wyjaśnia, gdzie można zobaczyć, co i kiedy to się stanie.

 

W Goodwood Revival jest wiele do zobaczenia i czerpania radości, dlatego zapewniono wiele godzin otwarcia, aby zwiedzić przestrzeń wystawienniczą, cieszyć się wyścigami na oryginalnym torze i wiele więcej. Bilety na wydarzenie można kupić na oficjalnej stronie internetowej.