Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Ze względu na przepisy COVID-19 nasz salon jest otwarty tylko po wcześniejszym umówieniu

Goodwood Revival 2021

Wrzesień 2021

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Coroczny Goodwood Revival oferuje samochody wyścigowe i motocykle, które rywalizowały podczas pierwotnego okresu toru w 1948-1966. Przyjdź i przeżyj magiczne widoki i weź letni weekend na południu Anglii. W tym roku impreza odbędzie się we wrześniu 2021 na Goodwood Circuit w Sussex w Anglii.

 

Goodwood Revival oferuje szansę cofnięcia się w czasie i cieszenia się pięknem 1940, 1950 i 1960, złotej ery sportów motorowych. Revival oferuje odwiedzającym możliwość dołączenia do gwiazd sportów motorowych, takich jak John Surtees, Derek Bell, Sir Stirling Moss i Richard Attwood. Wydarzenie ma harmonogram, w którym możesz dokładnie zobaczyć, co się stanie, kiedy.

 

Goodwood Revival zapewnia mnóstwo godzin do zwiedzania przestrzeni wystawienniczej, rozkoszowania się wyścigami na oryginalnym torze i wiele więcej. Bilety wstępu można kupić na oficjalnej stronie internetowej.