30 maja (Boże Ciało) SHOWROOM OTWARTY - niedziela 2 czerwca SAMOCHODY I KAWA oraz SHOWROOM DODATKOWE OTWARTE (10:00-14:00)

Goodwood Festival of Speed ​​2026

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Goodwood Festival of Speed ​​2026

Goodwood Festival of Speed ​​w West Sussex to niezwykle popularne wydarzenie związane ze sportami motorowymi, które każdego roku przyciąga ponad 10,000 1 odwiedzających. Impreza jest organizowana, aby fani Formuły XNUMX mieli szansę po raz kolejny zobaczyć klasyczne samochody i motocykle w akcji.

Wyścigi odbywają się podczas imprezy, a jako gość jest wystarczająco dużo miejsca, aby obejrzeć wyścig. Możesz usiąść na linii startu, wzdłuż Flint Wall, obok domu, przez Molecomb Coner i na Top Paddock. Na stronie Goodwood Festival of Speed ​​znajduje się rozkład jazdy, na którym można dokładnie zobaczyć, co się odbędzie i kiedy. Jednym z najważniejszych jest Hillclimb. To tutaj zbiegają się pojazdy z padoków głównych, supersamochodów i pierwszego rzutu. Oprócz Hillclimb masz również różne „Rajdy drogowe”, „Goodwood Action Sports Show”, Formułę 1, NASCAR i różne „Supersamochody”.

Godziny otwarcia Goodwood Festival of Speed ​​2026

Goodwood Festival of Speed ​​odbywa się na początku lata, w lipcu. Impreza trwa 4 dni. Parkingi otwierają się codziennie o 06:30, a bramy otwierają się o 07:00. Pierwszy wyścig rozpoczyna się o godzinie 09:00, a ostatni kończy się około 18:30. Dzięki wydłużonym godzinom otwarcia masz wystarczająco dużo czasu, aby cieszyć się wszystkimi pięknymi samochodami i wyścigami, które znajdują się na Goodwood Festival of Speed.

Opłaty za wstęp do Goodwood Festival of Speed ​​2026

Ceny na Goodwood Festival of Speed ​​różnią się w zależności od dnia. Na przykład stracisz od 100 do 120 euro w czwartek i piątek, od 150 do 200 euro w sobotę i od 150 do 170 euro w niedzielę. Jeśli przyprowadzisz dziecko w wieku poniżej 12 lat, może ono wejść za darmo. Parking przy imprezie jest również bezpłatny, a parking ten czynny jest od 06:30 rano.

Niech to będą wakacje!

Goodwood Festival of Speed ​​to 4-dniowa impreza odbywająca się w Anglii. To sprawia, że ​​nie każdemu jest łatwo dotrzeć. Dlatego to wydarzenie jest idealną okazją do spędzenia wspaniałych wakacji. Następnie możesz cieszyć się Festiwalem Prędkości w Goodwood i odwiedzić piękną Anglię. Aby uzyskać więcej informacji na temat zakwaterowania w pobliżu Goodwood Festival of Speed, odwiedź ich stronę.