Kupuj bezpiecznie online | Dostawa do Twoich drzwi | Możliwość wymiany

Goodwood Festival of Speed ​​2024

Lipiec 2024

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Goodwood Festival of Speed ​​to niezwykle popularne wydarzenie sportów motorowych, które przyciąga 10,000 1 odwiedzających rocznie. Wydarzenie jest organizowane, aby dać fanom Formuły 2024 szansę ponownego zobaczenia klasycznych samochodów i motocykli w akcji. Wydarzenie odbędzie się w lipcu XNUMX r. Goodwood Festival of Speed ​​odbywa się w West Sussex w Anglii.

 

Jest więcej niż wystarczająco miejsca, aby oglądać wyścig z różnych punktów obserwacyjnych. Zaczynają od linii początkowej, obok domu, przez Molecomb Corner, wzdłuż Flint Wall i na górnym padoku. Wydarzenie ma harmonogram, który dokładnie pokazuje, co się stanie, kiedy. Hillclimb jest sercem imprezy. Tutaj pojazdy z padoków Main, Supercar i First Glance łączą się na wspólnej płaszczyźnie. Masz również kilku „Road Racers”, „Goodwood Action Sports Show”, Formułę 1, NASCAR i różne „Supercars”. Goodwood Festival of Speed ​​ma wiele do zaoferowania!

 

W piątek opłata za wstęp wynosi 104 euro za osobę, aw sobotę 180 euro. W niedzielę bilet kosztuje 166 euro za osobę. Ze względu na szerokie godziny otwarcia możesz w wolnym czasie oglądać wyścigi. Parking jest bezpłatny, a parking czynny jest codziennie od 06:30 rano.