28 i 29 maja (Pięćdziesiątnica) SHOWROOM NIECZYNNY - niedziela 4 czerwca CARS & COFFEE oraz SHOWROOM EXTRA OTWARTY (12:00-16:00)

Goodwood Festival of Speed ​​2023

Lipiec 2023

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Fani Formuły 1 mogą po raz kolejny zobaczyć w akcji klasyczne samochody i motocykle. Każdego roku organizowany jest Festiwal Prędkości Goodwood: niezwykle popularna impreza sportowa, która co roku przyciąga 10,000 2023 odwiedzających. Wydarzenie ma miejsce w lipcu XNUMX roku i odbywa się w West Sussex w Anglii.

 

Wydarzenie ma harmonogram, w którym możesz dokładnie śledzić wyścigi. Sercem imprezy jest Hillclimb: spotykają się tutaj pojazdy z Main, Supercar i First Glance Paddocks. Istnieje również kilka „Road Racers”, „Goodwood Action Sports Show”, Formuła 1, NASCAR i „Supercars”. Jest wystarczająco dużo punktów widokowych, aby obejrzeć wyścig. Zaczynając od linii startowej, mijając dom, przez Molecomb Corner, wzdłuż Flint Wall i do Top Paddock. Na Goodwood Festival of Speed ​​jest wiele do zobaczenia!

 

Bilet wstępu kosztuje w piątek 104 euro za osobę, aw sobotę 180 euro. W niedzielę bilet kosztuje 166 euro za osobę. Dzięki szerokim godzinom otwarcia możesz cieszyć się wszystkimi wyścigami w wolnym czasie. Parking jest bezpłatny, a parking czynny jest codziennie od 06:30 rano.