28 i 29 maja (Pięćdziesiątnica) SHOWROOM NIECZYNNY - niedziela 4 czerwca CARS & COFFEE oraz SHOWROOM EXTRA OTWARTY (12:00-16:00)

Festiwal prędkości 2022 w Goodwood

Lipiec 2022

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Goodwood Festival of Speed ​​to cykliczna impreza coroczna i bardzo popularna, popularna impreza sportów motorowych. Przyciąga więcej niż odwiedzających 10,000, w tym fanów Formuły 1, możliwość ponownego zobaczenia klasycznych samochodów w akcji. W tym roku możesz podziwiać Festiwal Prędkości w lipcu 2022. Wydarzenie odbywa się w West Sussex w Anglii.

 

Wydarzenie oferuje harmonogram, w którym można zobaczyć, co się stanie, kiedy. Masz „Goodwood Action Sports Show”, różnych „Road Racers”, Formula 1, NASCAR i różne „Supercars”. Hillclimb jest sercem wydarzenia, w którym pojazdy z Main, First Glance Paddocks i Supercar spotykają się na wspólnej płaszczyźnie. Możesz wybierać spośród różnych punktów obserwacyjnych, które zapewniają najlepszy widok na wyścig. Począwszy od linii startowej, obok domu, przez Molecomb Corner, wzdłuż Flint Wall i na górnym padoku, nie brakuje akcji na wyciągnięcie ręki. Na Goodwood Festival of Speed ​​jest wiele do zobaczenia!

 

Opłata za wstęp na boisko podczas tego niesamowitego wydarzenia wynosi 92 € za osobę w piątek i 103 € za osobę w sobotę i niedzielę. W przypadku trybuny bilet w piątek kosztuje 64 euro za osobę, aw sobotę i niedzielę kosztuje 87 euro za osobę. Festival of Speed ​​ma długie godziny otwarcia, które dają możliwość podziwiania wszystkich pięknych obiektów. Parking jest bezpłatny, a parking czynny jest codziennie od 6:30