Lipiec i sierpień OTWARTE jak zwykle

Festiwal prędkości 2021 w Goodwood

Lipiec 2021

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Coroczny Festiwal Prędkości Goodwood jest niezwykle popularnym wydarzeniem sportów motorowych. Przyciąga ponad odwiedzających 10,000, dając fanom Formuły 1 szansę ponownego zobaczenia klasycznych samochodów i motocykli w akcji. W tym roku możesz podziwiać to wydarzenie w lipcu 2021. Goodwood Festival of Speed ​​odbywa się w West Sussex w Anglii.

 

Wydarzenie ma harmonogram, w którym możesz dokładnie zobaczyć, co się stanie, kiedy. Masz kilku „Road Racers”, „Goodwood Action Sports Show”, Formula 1, NASCAR i różne „Supercars”. Sercem imprezy jest Hillclimb, na której pojazdy z Main, Supercar i First Glance Paddocks spotykają się na wspólnej płaszczyźnie. Możesz oglądać wyścig z różnych punktów obserwacyjnych. Począwszy od linii startowej, obok domu, przez Molecomb Corner, wzdłuż Flint Wall i na górnym padoku, nie brakuje akcji w zasięgu ręki. Na Goodwood Festival of Speed ​​jest wiele do zobaczenia!

 

Opłata za wstęp na boisko na imprezę wynosi 92 € za osobę w piątek i 103 € za osobę w sobotę i niedzielę. W przypadku trybuny bilet w piątek kosztuje 64 euro za osobę, aw sobotę i niedzielę kosztuje 87 euro za osobę. Festival of Speed ​​oferuje długie godziny otwarcia, które pozwalają na rozejrzenie się. Parking jest bezpłatny, a parking czynny jest codziennie od 6:30