Kupuj bezpiecznie online | Dostawa do Twoich drzwi | Możliwość wymiany

Festiwal prędkości 2020 w Goodwood

Lipiec 9, 2020 do lipca 12, 2020

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Coroczny Festiwal Prędkości Goodwood jest niezwykle popularnym wydarzeniem sportów motorowych. Przyciąga ponad odwiedzających 10,000, dając fanom Formuły 1 szansę ponownego zobaczenia klasycznych samochodów i motocykli w akcji. W tym roku można podziwiać wydarzenie od lipca 9 do lipca 12, 2020. Goodwood Festival of Speed ​​odbywa się w West Sussex w Anglii.

 

Wydarzenie oferuje harmonogram, w którym można zobaczyć, co się stanie, kiedy. Masz kilku „Road Racers”, „Goodwood Action Sports Show”, Formula 1, NASCAR i różne „Supercars”. Hillclimb to serce imprezy, w której pojazdy z Main, Supercar i First Glance Paddocks spotykają się na wspólnej płaszczyźnie. Możesz wybierać spośród różnych punktów obserwacyjnych, które zapewniają najlepszy widok na wyścig. Począwszy od linii startowej, obok domu, przez Molecomb Corner, wzdłuż Flint Wall i na górnym padoku, nie brakuje akcji w zasięgu ręki. Na Goodwood Festival of Speed ​​jest wiele do zobaczenia!

 

Za boisko na spektakularnym wydarzeniu płacisz 92 € za osobę w piątek i 103 € za osobę w sobotę i niedzielę. W przypadku trybuny bilet w piątek kosztuje 64 euro za osobę, aw sobotę i niedzielę kosztuje 87 euro za osobę. Festival of Speed ​​oferuje długie godziny otwarcia, które pozwalają na rozejrzenie się. Parking jest bezpłatny, a parking czynny jest codziennie od 6:30