Niedziela 3 marca CARS & COFFEE i SHOWROOM EXTRA OTWARTE od 10:00 do 14:00

Ford Mustang Cabriolet


Szukam Ford?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Ford!

Czy masz Forda i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, które dodadzą do naszego asortymentu.

Kontakt

Ford Mustang Kabriolet | Odrestaurowany | Oryginalna Klimatyzacja | 1966

Highlights:

- Odrestaurowany
- Oryginalna klimatyzacja
- Biały, hydrauliczny miękki dach
- Silnik 289 CUI V8
- Automatyczna skrzynia biegów

1966 Ford Mustang Cabriolet na sprzedaż
Oferujemy do sprzedaży ten piękny Ford Mustang Cabriolet z 1966 roku. Ten Mustang pochodzi z małej prywatnej kolekcji entuzjasty, który zawsze z wielką miłością pielęgnował klasykę. Ford został w przeszłości odrestaurowany i jest w bardzo dobrym stanie. Napędza go silnik 289 CUI V8 połączony z automatyczną skrzynią biegów. Gdy tylko przekręcisz kluczyk w stacyjce tego amerykańskiego klasyka i usłyszysz ryk silnika V8, na Twojej twarzy pojawi się szeroki uśmiech.

Do sprzedania Ford Mustang Cabriolet z 1966 roku z oryginalną klimatyzacją
Ford Mustang Cabriolet, który oferujemy tutaj na sprzedaż, to naprawdę obraz do zobaczenia. Ma piękną ciemnoniebieską metaliczną farbę, która bardzo dobrze łączy się z pięknym chromem. Dwukolorowe wnętrze Pony jest w bardzo schludnym stanie i zapewnia przyjemną grę między ciemnoniebieskim lakierem. Dużym plusem Mustanga jest to, że jest wyposażony w oryginalną klimatyzację, która zapewnia przyjemny chłód podczas zwiedzania. Jest również wyposażony w szereg fajnych opcji, takich jak konsola środkowa, deska rozdzielcza z drewnianymi wstawkami, drewniana kierownica, radio z epoki i chromowany bagażnik. Na domiar wszystkiego wybrano biały hydrauliczny miękki dach, który można złożyć jednym naciśnięciem przycisku, gdy tylko zaświeci słońce.

Chcesz kupić Forda Mustanga Cabriolet?
Szukasz Forda Mustanga Cabriolet z 1966 roku? Następnie zostaw swoje dane poprzez formularz kontaktowy na tej stronie lub zadzwoń bezpośrednio pod numer +31 416 751 393. Nasi sprzedawcy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania, a nawet nakręcą dla Ciebie osobisty film o zakupach.

Możemy pomóc w transporcie. W Europie nie trzeba płacić żadnych ceł importowych. Możliwy handel, kupowanie i przesyłka.
W niektórych krajach możemy pomóc w finansowaniu. Zapytaj naszych sprzedawców.

  • Ref. nr .: f6067
  • Robić: Ford
  • Model: Mustang
  • Rok: 1966