27 kwietnia (Dzień Króla) SALON NIECZYNNY

Ford Mustang Fastback


Szukam Ford?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Ford!

Czy masz Forda i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, które dodadzą do naszego asortymentu.

Kontakt

Ford Mustang Fastback | Stan dobry | Oryginalna Klimatyzacja | 1965

Highlights:

- Technicznie zadbany
- Oryginalna klimatyzacja
- Silnik 289 CUI V8
- Czerwone wnętrze
- Wygląd GT

Sprzedam Forda Mustanga Fastback w bardzo dobrym stanie
Oferujemy do sprzedaży tego pięknego Forda Mustanga Fastback z 1965 roku. Zdaniem wielu, Fastback jest najpiękniejszym modelem z serii Mustang i dlatego jest bardzo popularnym modelem wśród entuzjastów. Mustang, który oferujemy na sprzedaż, pochodzi od entuzjasty, który zawsze dobrze dbał o klasykę. Istnieje faktura w wysokości 7500 € za główną konserwację techniczną. Ten Mustang Fastback jest napędzany silnikiem 289 CUI V8 z automatyczną skrzynią biegów, który zapewnia wspaniałe wrażenia z jazdy. Jest również wyposażony we wspomaganie kierownicy i oryginalną klimatyzację, aby zapewnić przyjemny chłód podczas zwiedzania.

Do sprzedania czerwony Ford Mustang Fastback z 1965 roku
Ford Mustang Fastback już sam w sobie jest piękny, ale czerwona farba tego klasyka sprawia, że ​​przyciąga wzrok. Jest również wyposażony w popularny GT-Look, który znajduje odzwierciedlenie w osłonie chłodnicy z dodatkowymi lampami i wydechami przez tylny zderzak. Wnętrze Fastbacka jest zadbane i wyposażone w czerwoną skórzaną tapicerkę, drewnianą kierownicę i konsolę środkową.

Chcesz kupić Forda Mustanga Fastback?
Szukasz Forda Mustanga Fastback z 1965 roku? Następnie zostaw swoje dane poprzez formularz kontaktowy na tej stronie lub zadzwoń bezpośrednio pod numer +31 416 751 393. Nasi sprzedawcy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania, a nawet nakręcą dla Ciebie osobisty film o zakupach.

Możemy pomóc w transporcie. W Europie nie trzeba płacić żadnych ceł importowych. Możliwy handel, kupowanie i przesyłka.
W niektórych krajach możemy pomóc w finansowaniu. Zapytaj naszych sprzedawców.

  • Ref. nr .: f8187
  • Robić: Ford
  • Model: Mustang
  • Rok: 1965