Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Ze względu na przepisy COVID-19 nasz salon jest otwarty tylko po wcześniejszym umówieniu

Ford Mustang Cabriolet 1971

Zobacz nasz aktualny bród akcji

Zobacz zdjęcie

Szukam bród?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje bród!

Czy masz Forda i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, które dodadzą do naszego asortymentu.

Kontakt

Ford Mustang 351 CUI V8 Cabriolet 1971 w bardzo dobrym stanie

Czwarta generacja Forda Mustanga została zbudowana w latach 4-1971. Jest to kabriolet Ford Mustang z 1973 roku. Zarówno korpus jak i wnętrze są w bardzo dobrym stanie. Farba w kolorze Wimbledon White z czarnymi paskami po bokach i czarnym wnętrzem. Technika tego auta jest bardzo dobra iw pełni sprawdzona w naszym warsztacie. Samochód ma silnik 1971 CC (5766CUI) V351 8 KM i automatyczną skrzynię biegów „Cruise-O-Matic”. Samochód posiada również elektryczny dach cabrio, wspomaganie kierownicy oraz hamulce tarczowe. Jeśli szukasz 240-miejscowego kabrioletu do przyjemnej jazdy, ten Mustang jest bardzo dobrym wyborem.

Samochód ma tytuł USA i cła importowe dla każdego kraju UE są opłacane przez nas. Dokumentacja jest kompletna do rejestracji w każdym kraju UE. Nie musisz płacić żadnych należności za import. Możemy pomóc w transporcie. Możliwy handel, kupowanie i przesyłka.

  • Ref. nr .: 1508
  • Robić: bród
  • Model: Mustang
  • Rok: 1971