NL EN US DE FR PL CZ ES PT IT SE HU GR RO SK JP CN AE IL

Klasyka E & R
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Holandia
0031416751393

Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Ze względu na przepisy COVID-19 nasz salon jest zamknięty

Ford Mustang Cabriolet 1965

Zobacz wszystkie zdjęcia Ford Mustang Cabriolet 1965 na sprzedaż

Zobacz nasz aktualny Classic Car akcji

Zobacz zdjęcie

Szukam Classic Car?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Classic Car!

Czy masz klasyczny samochód i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, które dodadzą do naszego asortymentu.

Kontakt

SPRZEDANY / VERKAUFT / VENDU / VERKOCHT

Ford Mustang Cabriolet 1965 automatyczny w bardzo dobrym stanie

1965 Ford Mustang kabriolet. Zarówno korpus, jak i wnętrze są w bardzo pięknym stanie. Czerwona farba z kremowym wnętrzem, bardzo piękne połączenie dla tego amerykańskiego klasycznego samochodu. Samochód posiada również elektryczny dach cabrio i wspomaganie kierownicy. Samochód posiada silnik 3273CC 120KM i automatyczną skrzynię biegów „Cruise-O-Matic”. Zainteresowanie Fordem Mustangiem ostatnio rośnie, szczególnie w wersji Cabriolet pierwszej generacji, takiej jak ten samochód. A więc bardzo piękny i fantastyczny amerykański kierowca i jednocześnie dobra inwestycja.

Samochód ma tytuł USA i cła importowe dla każdego kraju UE są opłacane przez nas. Dokumentacja jest kompletna do rejestracji w każdym kraju UE. Nie musisz płacić żadnych należności za import. Możemy pomóc w transporcie. Możliwy handel, kupowanie i przesyłka.

  • Ref. nr .: 1522
  • Robić: SPRZEDANY
  • Model: bród
  • Rok: 1965