27 kwietnia (Dzień Króla) SALON NIECZYNNY

Forda Capri 2600 GT XLR

€49,950
Wszystkie opcje

✔ Kupuj bezpiecznie online ✔ Dostawa na cały świat pod Twoje drzwi ✔ TERAZ bezpłatne przechowywanie i zapłać później
  • Zobacz wszystkie zdjęcia
  • 360 na zewnątrz
  • Wnętrze 360
  • Prezentacja wideo

Ford Capri 2600 GT XLR | Gruntownie odrestaurowany | Oryginalna klimatyzacja | 1972

Highlights:

- Ekstensywnie odrestaurowany
- Pełne opcje wersji XLR
- Bardzo rzadkie
- Oryginalna klimatyzacja
- Silnik V2600 o pojemności 6 cmXNUMX z gaźnikami
- Automatyczna skrzynia biegów

Do sprzedania gruntownie odrestaurowany Ford Capri 2600 GT XLR
Oferujemy na sprzedaż tego pięknego i wyjątkowego Forda Capri 2600 GT XLR z 1972 roku. W tamtym czasie wersja XLR była najbardziej kompletnym i luksusowym Capri GT z imponującą listą opcji. Nie ma bardziej luksusowej wersji Forda Capri niż ten model. Ford został gruntownie odrestaurowany i jest w bardzo dobrym stanie. Napędza go silnik V2600 o pojemności 6 cmXNUMX z gaźnikami i rzadką (opcjonalną) automatyczną skrzynią biegów. Wyposażony jest również w przednie hamulce tarczowe, które zapewniają bardzo przyjemne wrażenia z jazdy.

Mam do sprzedania Forda Capri 2600 GT XLR
Jak widać na zdjęciach, nie jest to zwykły Ford Capri 2600 GT. Ponieważ jest to wersja XLR (Luxury/Rally Pack), ten samochód ma wszystkie opcje, które były dostępne w Fordzie Capri w tamtym czasie. Na przykład jest wyposażony w oryginalną fabryczną klimatyzację, co jest bardzo rzadkie w europejskim samochodzie z lat 1970-tych. Inne opcje obejmują dodatkowe chromowane wykończenia, światła cofania, kierunkowskazy w osłonie chłodnicy i podwójne reflektory. Dla dopełnienia sportowego wyglądu wybrano piękny złoty lakier z charakterystyczną czarną maską. Ten Capri jest również wyposażony w felgi RS, które wyglądają na nieco twardsze niż standardowe felgi. Wnętrze jest w bardzo dobrym stanie i jest wyposażone w sportową kierownicę RS, deskę rozdzielczą z drewnianą intarsją i 6 licznikami, konsolę środkową z zegarem, radio i luksusową tapicerkę z podłokietnikiem z tyłu. Kremowobiała tapicerka tego Forda Capri 2600 GT XLR doskonale pasuje do luksusowego wyglądu tego klasycznego modelu z pełnym wyposażeniem.

Chcesz kupić Forda Capri 2600 GT XLR?
Szukasz odrestaurowanego Forda Capri 1972 GT XLR z 2600 roku? Następnie zostaw swoje dane poprzez formularz kontaktowy na tej stronie lub zadzwoń bezpośrednio pod numer +31 416 751 393. Nasi pracownicy działu sprzedaży z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania, a nawet nakręcą dla Ciebie osobisty film o sklepie.

Możemy pomóc w transporcie. W Europie nie trzeba płacić żadnych ceł importowych. Możliwy handel, kupowanie i przesyłka.
W niektórych krajach możemy pomóc w finansowaniu. Zapytaj naszych sprzedawców.

  • Ref. nr .: f0924
  • Robić: Ford
  • Model: Capri
  • Rok: 1972
ZADZWOŃ DO NAS   +31 416 751 393
Ernst van Kempen  
Lars van Dongen  
 
Wincentego Praaga  
 

* Wymagane pola

Szukam Ford?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Ford!

Czy masz Forda i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, które dodadzą do naszego asortymentu.

Kontakt