Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Ze względu na przepisy COVID-19 nasz salon jest zamknięty

Ford 1968

Zobacz nasz aktualny Classic Car akcji

Zobacz zdjęcie

Szukam Classic Car?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Classic Car!

Czy masz klasyczny samochód i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, które dodadzą do naszego asortymentu.

Kontakt

*** TEN SAMOCHÓD ZOSTAŁ SPRZEDANY ***
Skontaktuj się z nami, jeśli jesteś zainteresowany tym samochodem.
Nasz asortyment ciągle się zmienia i wkrótce pojawią się podobne przykłady tego modelu.

-----------------------------

Ford Mustang V8 1968 idealne ciało do renowacji

Najdoskonalsze nadwozie Forda Mustanga 1968, jakie kiedykolwiek widzieliśmy dla odnowienia. Całkowicie oryginalny, nigdy nie spawany. Brak poważnych śladów rdzy. Obraz wydaje się być pierwszym obrazem. Jest wyjątkowe, że nadwozie starego samochodu 50 wygląda tak dobrze, jak ten samochód. Samochód ma oryginalny silnik 289 Mustang. Jest to bardzo dobry projekt dla hobbystów, którzy lubią robić techniki, ale nie spawania czy karoserii.
Samochód ma tytuł USA i dokument importduties dla każdego kraju UE są opłacane przez nas. Dokumentacja jest kompletna do rejestracji w każdym kraju UE. Nie musisz płacić żadnych należności za import. Możemy pomóc w transporcie. Możliwy handel, kupowanie i przesyłka.

  • Ref. nr .: 1096
  • Robić: SPRZEDANY
  • Model: bród
  • Rok: 1968