Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Ze względu na przepisy COVID-19 nasz salon jest otwarty tylko po wcześniejszym umówieniu

Ford Mustang Coupe 1966

Zobacz nasz aktualny Classic Car akcji

Zobacz zdjęcie

Szukam Classic Car?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Classic Car!

Czy masz klasyczny samochód i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, które dodadzą do naszego asortymentu.

Kontakt

*** TEN SAMOCHÓD ZOSTAŁ SPRZEDANY ***
Skontaktuj się z nami, jeśli jesteś zainteresowany tym samochodem.
Nasz asortyment ciągle się zmienia i wkrótce pojawią się podobne przykłady tego modelu.

-----------------------------

Ford Mustang 1966 coupe V8 A-code Wnętrze Pony

Ford Mustang był pierwszym prawdziwym „musle car”. Ten 1966 Ford Mustang Coupe jest w bardzo pięknym i dobrze utrzymanym stanie. Samochód ma oryginalny lakier Emberglo Forda Mustanga z 1966 roku i piękny chrom. Wnętrze Pony czerwono-beżowe z opcjonalną oryginalną drewnianą kierownicą. Ten samochód to tak zwany kod A, co oznacza, że ​​silnik 4735 CC ma 225 KM zamiast 200 KM. Wydech posiada 2 tłumiki Magnaflow, co daje samochodowi doskonały dźwięk. Samochód jest wyposażony w skrzynię biegów „Cruise-O-Matic” do jazdy sportowej lub przelotowej.

Samochód ma niemiecki tytuł i mot / tuv. Łatwa rejestracja w każdym kraju UE. Nie musisz płacić żadnych podatków importowych. Możemy pomóc w transporcie.

  • Ref. nr .: 1493
  • Robić: SPRZEDANY
  • Model: bród
  • Rok: 1966