Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Ze względu na przepisy COVID-19 nasz salon jest otwarty tylko po wcześniejszym umówieniu

Ford Mustang Cabriolet 1966

Zobacz wszystkie zdjęcia Ford Mustang Cabriolet 1966 na sprzedaż

Zobacz nasz aktualny Classic Car akcji

Zobacz zdjęcie

Szukam Classic Car?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Classic Car!

Czy masz klasyczny samochód i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, które dodadzą do naszego asortymentu.

Kontakt

*** TEN SAMOCHÓD ZOSTAŁ SPRZEDANY ***
Skontaktuj się z nami, jeśli jesteś zainteresowany tym samochodem.
Nasz asortyment ciągle się zmienia i wkrótce pojawią się podobne przykłady tego modelu.

-----------------------------

Ford Mustang kabriolet V8 1966 automatyczna skrzynia biegów oryginalny kod

1966 Ford Mustang kabriolet V8 (Pony) w bardzo dobrym stanie. Wnętrze i nadwozie są bardzo zadbane. Czerwona farba łączy się z czerwonym wnętrzem i białym dachem w stylu cabrio. Jest to potężna wersja kodu A z silnikiem V4735 289 CC (8CUI) o mocy 225 KM zamiast 200 KM z kodu C. Samochód posiada automatyczną skrzynię biegów „Cruise-O-Matic”, wspomaganie kierownicy i elektryczny dach kabrioletu. Pierwsze lata modelowe Forda Mustanga wzrosły, więc jest to bardzo piękny, fantastyczny kabriolet do jazdy i zdrowa inwestycja.

Samochód ma tytuł USA i cła importowe dla każdego kraju UE są opłacane przez nas. Dokumentacja jest kompletna do rejestracji w każdym kraju UE. Nie musisz płacić żadnych należności za import. Możemy pomóc w transporcie. Możliwy handel, kupowanie i przesyłka.

  • Ref. nr .: 1474
  • Robić: SPRZEDANY
  • Model: bród
  • Rok: 1966