Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Ze względu na przepisy COVID-19 nasz salon jest otwarty tylko po wcześniejszym umówieniu

Ford 1966

Zobacz wszystkie zdjęcia Ford 1966 na sprzedaż

Zobacz nasz aktualny Classic Car akcji

Zobacz zdjęcie

Szukam Classic Car?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Classic Car!

Czy masz klasyczny samochód i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, które dodadzą do naszego asortymentu.

Kontakt

*** TEN SAMOCHÓD ZOSTAŁ SPRZEDANY ***
Skontaktuj się z nami, jeśli jesteś zainteresowany tym samochodem.
Nasz asortyment ciągle się zmienia i wkrótce pojawią się podobne przykłady tego modelu.

-----------------------------

Ford Mustang 1966 kabriolet V8 289 CUI odrestaurowany w bardzo dobrym stanie

1966 przywrócił Fordowi Mustang pierwszej generacji w bardzo pięknym stanie. Ten słynny amerykański klasyk jest w bardzo dobrym stanie i ma piękną kombinację kolorów ciemnoniebieskiej farby i białego / niebieskiego kucyka wnętrza. Samochód ma oryginalny silnik 4728 cc V8 (289CUI) i ręczną skrzynię biegów. To sprawia, że ​​jest to przyjemny i sportowy samochód. Ten samochód ma wnętrze kucyka i drewnianą kierownicę.

Samochód ma tytuł USA i dokument importduties dla każdego kraju UE są opłacane przez nas. Dokumentacja jest kompletna do rejestracji w każdym kraju UE. Nie musisz płacić żadnych należności za import. Możemy pomóc w transporcie. Możliwy handel, kupowanie i przesyłka.

  • Ref. nr .: 1332
  • Robić: SPRZEDANY
  • Model: bród
  • Rok: 1966