Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Ze względu na przepisy COVID-19 nasz salon jest otwarty tylko po wcześniejszym umówieniu

Ferrari Testarossa Coupe 1991

Zobacz wszystkie zdjęcia Ferrari Testarossa Coupe 1991 na sprzedaż

Zobacz nasz aktualny Ferrari akcji

Zobacz zdjęcie

Szukam Ferrari?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Ferrari!

Czy masz Ferrari i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, które dodadzą do naszego asortymentu.

Kontakt

Ferrari Testarossa 1991 w cudownym oryginalnym stanie

Ferrari Testarossa została zaprojektowana przez Pininfarina i zbudowana w Maranello we Włoszech pomiędzy 1984 i 1991. To 1991 Ferrari jest w absolutnie idealnym i oryginalnym stanie. Farba, wnętrze, szwy itp. Są idealne. Kolor Rosso Corsa w połączeniu z czarnym skórzanym wnętrzem. Samochód ma oryginalny silnik 4942 CC V12 390 HP i ręczną skrzynię biegów 5. W listopadzie firma 2014 thas otrzymała usługę serwisową u dealera Ferrari Kroyman w Holandii (na 50.300 km). Od tego czasu pokonano tylko 400 km. Wymieniono także hamulce tarczowe, klocki hamulcowe, opony, sprzęgło i łańcuch rozrządu. Dostępny jest oryginalny zestaw narzędzi i podnośnik. Tak optyczny i techniczny doskonały Ferrari Testarossa i bardzo dobra inwestycja.

Samochód ma tytuł holenderski i holenderski mot / tuv. Łatwa rejestracja w każdym kraju UE. Nie musisz płacić żadnych podatków importowych. Możemy pomóc w transporcie.

  • Ref. nr .: 1435
  • Robić: Ferrari
  • Model: Testarossa
  • Rok: 1991