Kupuj bezpiecznie online | Dostawa do Twoich drzwi | Możliwość wymiany

Ferrari 348TS


Szukam Ferrari?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Ferrari!

Czy masz Ferrari i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, które dodadzą do naszego asortymentu.

Kontakt

Ferrari 348 TS | Pierwszy właściciel | 46,192 km | Samochód europejski | 1991

Highlights:

- Od pierwszego właściciela
- gwarantowane 46,192 XNUMX km
- Europejski samochód
- Stan jak nowy
- Oryginalne broszury obecne i wypełnione
- W zestawie oryginalna torba na narzędzia, zestaw bagażowy i pokrowiec
- Doskonała inwestycja 

Sprzedam Ferrari 348 TS od pierwszego właściciela
Ferrari 348 TS… jak piękny jest ten włoski samochód sportowy! Tym, co czyni to Ferrari jeszcze bardziej wyjątkowym, jest to, że jest to ostatni model V8 opracowany pod kierownictwem Enzo Ferrari. Ferrari 348 to dwumiejscowy samochód sportowy z centralnym silnikiem, napędzany silnikiem Tipo F2 V3.4 o pojemności 119 l z manualną skrzynią biegów.

Klasyk, który tutaj oferujemy do sprzedaży, pochodzi od pierwszego właściciela ze Szwecji. Ten właściciel kupił ten piękny 348 TS od dealera Ferrari w Szwecji w 1991 roku, a następnie przeniósł się do słonecznej Marbelli, gdzie to Ferrari jeździło wzdłuż hiszpańskiego wybrzeża przez ostatnie 30 lat. Ferrari 348 TS zawsze było bardzo dobrze utrzymane, dlatego historia konserwacji jest zapisana w oryginalnych broszurach. Z gwarantowanym niskim odczytem licznika wynoszącym zaledwie 46,192 XNUMX km, możesz cieszyć się tym włoskim klasykiem przez wiele lat.

Sprzedam Ferrari 348 TS w oryginalnym stanie
Jak widać na zdjęciach, to Ferrari 348 TS jest w idealnym stanie. Jest całkowicie oryginalny i bez uszkodzeń. Pierwsza farba i czarne skórzane wnętrze nadal wyglądają pięknie. Wyposażony jest również w dach Targa, który można łatwo zdemontować, abyś mógł cieszyć się słońcem podczas zwiedzania. Jakby to Ferrari 348 TS nie było wystarczająco spektakularne, ma również oryginalną torbę narzędziową, oryginalny zestaw futerałów i pokrowiec Ferrari. Niedługo nie spotkasz lepszego Ferrari 348 TS.

Chcesz kupić Ferrari 1991 TS z 348 roku?
Szukasz Ferrari 1991 TS z 348 roku? Zostaw swoje dane za pomocą formularza kontaktowego na tej stronie lub zadzwoń do nas bezpośrednio pod numer +31 416 751 393. Nasi handlowcy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania lub nawet stworzą dla Ciebie osobisty film o sklepie.

Możemy pomóc w transporcie. W Europie nie trzeba płacić żadnych ceł importowych. Możliwy handel, kupowanie i przesyłka.
W niektórych krajach możemy pomóc w finansowaniu. Zapytaj naszych sprzedawców.

  • Ref. nr .: f1639
  • Robić: Ferrari
  • Model: 348
  • Rok: 1991