Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Ze względu na przepisy COVID-19 nasz salon jest otwarty tylko po wcześniejszym umówieniu

Ferrari 246 GT Dino Coupe 1973

Zobacz nasz aktualny Classic Car akcji

Zobacz zdjęcie

Szukam Classic Car?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Classic Car!

Czy masz klasyczny samochód i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, które dodadzą do naszego asortymentu.

Kontakt

*** TEN SAMOCHÓD ZOSTAŁ SPRZEDANY ***
Skontaktuj się z nami, jeśli jesteś zainteresowany tym samochodem.
Nasz asortyment ciągle się zmienia i wkrótce pojawią się podobne przykłady tego modelu.

-----------------------------

Ferrari 246GT Dino 1973 2 właściciel, topcondition

1973 Ferrari 246GT coupe Dino. Całkowicie przywrócony w 1989 i wciąż w doskonałym stanie. Farba, wnętrze, szwy itp. Są naprawdę idealne. Samochód miał tylko właścicieli 2, ostatni miał samochód na 27 lat. 246 to drugi model o nazwie Dino. Samochód ma duży silnik 2418 CC V6 195 HP i w pełni zsynchronizowaną skrzynię biegów 5. Samochód ma również rzadkie opcje, takie jak oryginalne szyby klimatyzacyjne i elektryczne. Kompletny fotoreportaż z renowacji jest obecny. Ludzie mówią, że Ferrari 246 GT jest najpiękniejszym modelem, jaki kiedykolwiek zbudował Ferrari. Doskonała inwestycja z dużym potencjałem.

Samochód ma belgijski tytuł i mot / tuv. Łatwa rejestracja w każdym kraju UE. Nie musisz płacić żadnych podatków importowych. Możemy pomóc w transporcie.

  • Ref. nr .: 1452
  • Robić: SPRZEDANY
  • Model: Ferrari
  • Rok: 1973