30 maja (Boże Ciało) SHOWROOM OTWARTY - niedziela 2 czerwca SAMOCHODY I KAWA oraz SHOWROOM DODATKOWE OTWARTE (10:00-14:00)

Food Motor Show 2027

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Food Motor Show 2027

EMS, znany również jako Essen Motor Show. 8 hal o powierzchni wystawienniczej nie mniejszej niż 100,000 2 m500. To największa i najważniejsza prezentacja pokazów tuningu, sportów motorowych, samochodów sportowych, klasycznych samochodów i motocykli. Każdego roku około XNUMX wystawców przyjeżdża na Salon Samochodowy w Essen, aby zaprezentować entuzjastom samochodów swoją wymarzony asortyment.

Podczas Salonu Samochodowego w Essen miłośnicy klasycznych samochodów mogą podziwiać klasyczne samochody w salonie Classic & Prestige. Na targach zapewniono duży program pokazowy z imprezą, własną strefą sportów motorowych i areną sportów motorowych do pokazu jazdy na żywo. Istnieje również szereg usług, które są unikalne w Europie z pięcioma sektorami tematycznymi: tuning, sporty motorowe, motocykle, samochody z serii sportowej i samochody klasyczne. Na Essen Motor Show istnieje również możliwość zakupu samochodów zabytkowych i innych pojazdów.

Jakie pojazdy można zobaczyć na Essen Motor Show 2027

Salon samochodowy w Essen jest również znany jako pokaz PK. Tak więc na tym wydarzeniu spotkacie wszystkie typy pojazdów, które zawierają dużą ilość koni mechanicznych. Pomyśl o nowoczesnych supersamochodach, takich jak Lamborghini i Lamborghini, ale także o klasycznych samochodach takich marek, jak Ferrari, Porsche i Jaguar są tutaj omawiane. Jest też jedna hala specjalnie dla wszystkich klasycznych samochodów, gdzie można zobaczyć takie marki jak Morgan, BMW czy Mercedes.

Godziny otwarcia Essen Motor Show 2027

Essen Motor Show odbywa się co roku w grudniu i trwa 9 dni + 1 dzień przedpremierowy. W te dni impreza zaczyna się rano i kończy wczesnym wieczorem. Dzięki wydłużonym godzinom otwarcia masz wystarczająco dużo czasu, aby cieszyć się całym pięknem, jakie ma do zaoferowania Salon Samochodowy w Essen.

Opłaty za wstęp na Essen Motor Show 2027

Za bilet wstępu na 1 dzień stracisz od 15 do 20 euro na osobę. Jesteś dzieckiem lub masz dzieci poniżej 16 roku życia? Wtedy otrzymasz zniżkę. Bilet kosztuje od 10 do 15 euro. W dodatku taniej też jest kupując bilety na kilka dni.