Kupuj bezpiecznie online | Dostawa do Twoich drzwi | Możliwość wymiany

Food Motor Show 2026

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Food Motor Show 2026

EMS, znany również jako Essen Motor Show. 8 hal o powierzchni wystawienniczej nie mniejszej niż 100,000 2 m500. To największa i najważniejsza prezentacja pokazów tuningu, sportów motorowych, samochodów sportowych, klasycznych samochodów i motocykli. Każdego roku około XNUMX wystawców przyjeżdża na Salon Samochodowy w Essen, aby zaprezentować entuzjastom samochodów swoją wymarzony asortyment.

Podczas Salonu Samochodowego w Essen miłośnicy klasycznych samochodów mogą podziwiać klasyczne samochody w salonie Classic & Prestige. Na targach zapewniono duży program pokazowy z imprezą, własną strefą sportów motorowych i areną sportów motorowych do pokazu jazdy na żywo. Istnieje również szereg usług, które są unikalne w Europie z pięcioma sektorami tematycznymi: tuning, sporty motorowe, motocykle, samochody z serii sportowej i samochody klasyczne. Na Essen Motor Show istnieje również możliwość zakupu samochodów zabytkowych i innych pojazdów.

Godziny otwarcia Essen Motor Show 2026

Essen Motor Show odbywa się co roku w grudniu i trwa 9 dni + 1 dzień przedpremierowy. W te dni impreza zaczyna się rano i kończy wczesnym wieczorem. Dzięki wydłużonym godzinom otwarcia masz wystarczająco dużo czasu, aby cieszyć się całym pięknem, jakie ma do zaoferowania Salon Samochodowy w Essen.

Opłaty za wstęp na Essen Motor Show 2026

Za bilet wstępu na 1 dzień stracisz od 15 do 20 euro na osobę. Jesteś dzieckiem lub masz dzieci poniżej 16 roku życia? Wtedy otrzymasz zniżkę. Bilet kosztuje od 10 do 15 euro. W dodatku taniej też jest kupując bilety na kilka dni.

Parking na Essen Motor Show 2026

Jeśli przyjeżdżasz samochodem, możesz zaparkować go na jednym z 12,000 10 miejsc parkingowych. Bilet parkingowy za to kosztuje XNUMX euro. Po przyjeździe należy zwrócić uwagę na strefę niskiej emisji w Zagłębiu Ruhry. W rezultacie będziesz musiał jechać alternatywną trasą. Jak jeździć tą trasą można znaleźć na stronie Essen Motor Show.

Zrób z tego wycieczkę!

Essen Motor Show trwa 9 dni. Dlatego nie zaleca się codziennej jazdy w górę iw dół, jeśli nie mieszkasz w pobliżu. Więc wybierz się na wycieczkę poza Essen Motor Show. To idealna okazja, aby nie tylko zobaczyć całe piękno Motor Show, ale także zobaczyć fantastyczne okolice Essen. Na stronie Essen Motor Show można znaleźć więcej informacji na temat pobytu na Essen Motor Show, a także proponowane noclegi.