30 maja (Boże Ciało) SHOWROOM OTWARTY - niedziela 2 czerwca SAMOCHODY I KAWA oraz SHOWROOM DODATKOWE OTWARTE (10:00-14:00)

Food Motor Show 2025

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Food Motor Show 2025

EMS, znany również jako Essen Motor Show. 8 hal o powierzchni wystawienniczej nie mniejszej niż 100,000 2 m500. To największa i najważniejsza prezentacja pokazów tuningu, sportów motorowych, samochodów sportowych, klasycznych samochodów i motocykli. Każdego roku około XNUMX wystawców przyjeżdża na Salon Samochodowy w Essen, aby zaprezentować entuzjastom samochodów swoją wymarzony asortyment.
Podczas Salonu Samochodowego w Essen miłośnicy klasycznych samochodów mogą podziwiać klasyczne samochody w salonie Classic & Prestige. Na targach zapewniono duży program pokazowy z imprezą, własną strefą sportów motorowych i areną sportów motorowych do pokazu jazdy na żywo. Istnieje również szereg usług, które są unikalne w Europie z pięcioma sektorami tematycznymi: tuning, sporty motorowe, motocykle, samochody z serii sportowej i samochody klasyczne. Na Essen Motor Show istnieje również możliwość zakupu samochodów zabytkowych i innych pojazdów.

Godziny otwarcia Essen Motor Show 2025

Essen Motor Show odbywa się co roku w grudniu i trwa 9 dni + 1 dzień przedpremierowy. W te dni impreza zaczyna się rano i kończy wczesnym wieczorem. Dzięki wydłużonym godzinom otwarcia masz wystarczająco dużo czasu, aby cieszyć się całym pięknem, jakie ma do zaoferowania Salon Samochodowy w Essen.

Opłaty za wstęp na Essen Motor Show 2025

Za bilet wstępu na 1 dzień stracisz od 15 do 20 euro na osobę. Jesteś dzieckiem lub masz dzieci poniżej 16 roku życia? Wtedy otrzymasz zniżkę. Bilet kosztuje od 10 do 15 euro. W dodatku taniej też jest kupując bilety na kilka dni.

Parking na Essen Motor Show 2025

Jeśli przyjeżdżasz samochodem, możesz zaparkować go na jednym z 12,000 10 miejsc parkingowych. Bilet parkingowy za to kosztuje XNUMX euro. Po przyjeździe należy zwrócić uwagę na strefę niskiej emisji w Zagłębiu Ruhry. W rezultacie będziesz musiał jechać alternatywną trasą. Jak jeździć tą trasą można znaleźć na stronie Essen Motor Show.