Kupuj bezpiecznie online | Dostawa do Twoich drzwi | Możliwość wymiany

Food Motor Show 2024

Grudzień 2024.

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Powierzchnia wystawiennicza o powierzchni nie mniejszej niż 100,000 8 m² rozłożona na 500 hal: Essen Motor Show, znany również jako EMS. To największa i najważniejsza w Europie wystawa poświęcona tuningowi, sportom motorowym, samochodom sportowym, klasycznym samochodom i motocyklom. Każdego roku około 2024 wystawców przyjeżdża i co roku prezentuje entuzjastom samochodów na Essen Motor Show swój wymarzony samochód. Wydarzenie odbędzie się w grudniu XNUMX r.

 

Miłośnicy samochodów klasycznych mogą podziwiać auta klasyczne w Salonie Classic & Prestige. Na targach przewidziano bogaty program pokazowy, obejmujący pokaz, imprezę, własną strefę sportów motorowych oraz arenę sportów motorowych do pokazów jazdy na żywo. Istnieje szereg usług unikalnych w Europie, obejmujących pięć sektorów tematycznych: Tuning, Motorsport, Motocykle, Sporting Series Automobile i Classic Cars. Klasyczne samochody i inne pojazdy można kupić na targach motoryzacyjnych w Essen.

 

Bilet wstępu kosztuje około 15 € za osobę dziennie. Z drugiej strony, dzieci do 16 roku życia płacą około 13 euro. Dzięki szerokim godzinom otwarcia możesz rozejrzeć się i podziwiać tę piękną wystawę w Essen. Adres to Messeplatz 1, 45131 Essen, Niemcy.