28 i 29 maja (Pięćdziesiątnica) SHOWROOM NIECZYNNY - niedziela 4 czerwca CARS & COFFEE oraz SHOWROOM EXTRA OTWARTY (12:00-16:00)

Food Motor Show 2022

Od 2 do 11 grudnia 2022 r.

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Essen Motor Show, znany również jako EMS, to największa i najważniejsza w Europie wystawa prezentująca tuning, sporty motorowe, samochody sportowe, klasyczne samochody i motocykle. Każdego roku około 500 wystawców przedstawia entuzjastom samochodów swoją wymarzoną ofertę na targach motoryzacyjnych w Essen. Wszystko to odbywa się na powierzchni wystawienniczej nie mniejszej niż 100,000 8 m², rozmieszczonej w 2 halach. Wydarzenie odbędzie się w dniach od 11 do 2022 grudnia XNUMX r.

 

Był ogromny program pokazowy z pokazem, imprezą, własną strefą sportów motorowych i areną sportów motorowych na pokazy jazdy na żywo. EMS oferuje szereg usług unikalnych w Europie, obejmujących pięć sektorów tematycznych: Tuning, Motorsport, Sporting Series Automobile, Classic Cars i Motocykle. Ponadto miłośnicy klasycznych samochodów doświadczą fascynacji klasycznymi pojazdami w Salonie Classic & Prestige. Oczywiście na tej wystawie można również kupić samochody.

 

Za bilet wstępu zapłacisz około 15 € za osobę dziennie. Dzieci do 16 roku życia włącznie kosztują około 13 euro. Ze względu na szerokie godziny otwarcia możesz rozejrzeć się i podziwiać tę piękną wystawę w Essen. Adres to Messeplatz 1, 45131 Essen, Niemcy.