28 i 29 maja (Pięćdziesiątnica) SHOWROOM NIECZYNNY - niedziela 4 czerwca CARS & COFFEE oraz SHOWROOM EXTRA OTWARTY (12:00-16:00)

Food Motor Show 2021

Listopad 26 do grudnia 5, 2021

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Essen Motor Show, czyli EMS, to największa i najważniejsza w Europie wystawa prezentująca tuning, sporty motorowe, samochody sportowe, klasyczne samochody i motocykle. Każdego roku około 500 wystawców przedstawia entuzjastom samochodów swoją wymarzoną ofertę na targach motoryzacyjnych w Essen. Oferta ta znajduje się na powierzchni wystawienniczej nie mniejszej niż 100,000 8 m², rozmieszczonej w 26 halach. Wydarzenie odbywa się od 5 listopada do 2021 grudnia XNUMX roku.

 

Zakres usług EMS obejmuje spektrum, które jest unikalne w Europie i obejmuje pięć sektorów tematycznych: Tuning, Motorsport, Sporting Series Automobile, Classic Cars i Motocykle. Istnieje również ogromny program pokazowy z pokazem, imprezą, własnym terenem sportów motorowych i areną sportów motorowych do pokazów jazdy na żywo. To nie wszystko: miłośnicy klasycznych samochodów doświadczają fascynacji klasycznymi pojazdami w Salonie Classic & Prestige. Możesz kupić fantastyczne samochody w miłej i stylowej atmosferze.

 

Opłata za wstęp wynosi około 15 € za osobę dziennie. Za dzieci do 16 roku życia włącznie zapłacisz około 13 euro. Dzięki szerokim godzinom otwarcia możesz się rozejrzeć i podziwiać tę piękną wystawę w Essen. Adres to Messeplatz 1, 45131 Essen, Niemcy.