Kupuj bezpiecznie online | Dostawa do Twoich drzwi | Możliwość wymiany

Food Motor Show 2020

Listopad 27 do grudnia 6, 2020

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Essen Motor Show, w skrócie EMS, to największa i najważniejsza w Europie wystawa prezentacyjna tuningu, sportów motorowych, samochodów sportowych, klasycznych samochodów i motocykli. Na targach motoryzacyjnych w Essen około 500 wystawców prezentuje miłośnikom samochodów swoją wymarzoną ofertę samochodów. Oferta ta znajduje się na powierzchni wystawienniczej nie mniejszej niż 100,000 8 m², rozmieszczonej w 27 halach. Wydarzenie trwa od 6 listopada do 2020 grudnia XNUMX roku.

 

EMS oferuje gamę unikalną w Europie, obejmującą pięć sektorów tematycznych: Tuning, Motorsport, Sporting Series Automobile, Classic Cars i Motocykle. Istnieje również ogromny program pokazowy z pokazem, imprezą, własną strefą sportów motorowych i areną sportów motorowych do pokazów jazdy na żywo. A to nie wszystko: miłośnicy klasycznych samochodów doświadczają fascynacji klasycznymi pojazdami w Salonie Classic & Prestige. W swobodnej i stylowej atmosferze na sprzedaż są piękne samochody.

 

Opłata za wstęp wynosi około 15 € za osobę dziennie. Za dzieci do 16 roku życia włącznie zapłacisz około 13 euro. Godziny otwarcia są bardzo atrakcyjne, więc możesz się rozejrzeć i podziwiać tę wspaniałą wystawę w Essen. Adres to Messeplatz 1, 45131 Essen, Niemcy.