30 maja (Boże Ciało) SHOWROOM OTWARTY - niedziela 2 czerwca SAMOCHODY I KAWA oraz SHOWROOM DODATKOWE OTWARTE (10:00-14:00)

Food Motor Show 2019

Listopad 30 do grudnia 8, 2019

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Essen Motor Show, w skrócie EMS, to największa i najważniejsza w Europie wystawa prezentująca tuning, sporty motorowe, samochody sportowe, klasyczne samochody i motocykle. Każdego roku około 500 wystawców przedstawia entuzjastom samochodów swoją wymarzoną ofertę na targach motoryzacyjnych w Essen. Oferta ta znajduje się na powierzchni wystawienniczej nie mniejszej niż 100,000 8 m², rozmieszczonej w 30 halach. Wydarzenie trwa od 8 listopada do 2019 grudnia XNUMX roku.

 

Zakres usług EMS obejmuje spektrum, które jest unikalne w Europie i obejmuje pięć sektorów tematycznych: Tuning, Motorsport, Sporting Series Automobile, Classic Cars i Motocykle. Istnieje również ogromny program pokazowy z pokazem, imprezą, własnym terenem sportów motorowych i areną sportów motorowych do pokazów jazdy na żywo. Ale to nie wszystko: miłośnicy klasycznych samochodów doświadczają fascynacji klasycznymi pojazdami w Salonie Classic & Prestige. Piękne samochody są na sprzedaż w miłej i stylowej atmosferze.

 

Opłata za wstęp wynosi 16 € za osobę za dzień i przez dwa dni kosztuje 28 €. Dla dzieci do 16 lat włącznie opłata za wstęp wynosi 13 €. Są hojne godziny otwarcia, więc możesz poświęcić czas na rozejrzenie się i podziwianie tej wspaniałej wystawy w Essen. Adres to Messeplatz 1, 45131 Essen, Niemcy.