Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Ze względu na przepisy COVID-19 nasz salon jest otwarty tylko po wcześniejszym umówieniu

DeLorean DMC-12 Coupe 1981

Zobacz wszystkie zdjęcia DeLorean DMC-12 Coupe 1981 na sprzedaż

Zobacz nasz aktualny Classic Car akcji

Zobacz zdjęcie

Szukam Classic Car?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Classic Car!

Czy masz klasyczny samochód i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, które dodadzą do naszego asortymentu.

Kontakt

*** TEN SAMOCHÓD ZOSTAŁ SPRZEDANY ***
Skontaktuj się z nami, jeśli jesteś zainteresowany tym samochodem.
Nasz asortyment ciągle się zmienia i wkrótce pojawią się podobne przykłady tego modelu.

-----------------------------

DeLorean DMC-12 1981 w bardzo dobrym stanie

1981 DeLorean DMC-12. Zarówno wnętrze jak i nadwozie są w bardzo dobrym stanie. Ten opracowany przez Giorgetto Giugiaro samochód jest zbudowany tylko 1 rok (1981-1982). Ten egzemplarz jest zarejestrowany w Holandii od 1989 roku i do 1 roku miał tylko 2015 właściciela. Samochód posiada oryginalny silnik 2800 CC V6 132 KM oraz automatyczną skrzynię biegów. Ten kultowy model jest najlepiej znany ze swojej roli w „Powrót do przyszłości”. Ten DeLorean przeszedł pełną kontrolę i jest w pełni gotowy do jazdy. Bardzo piękny, bardzo rzadki i doskonały technicznie DMC-12.

Samochód ma tytuł holenderski i holenderski mot / tuv. Łatwa rejestracja w każdym kraju UE. Nie musisz płacić żadnych podatków importowych. Możemy pomóc w transporcie.

  • Ref. nr .: 1381
  • Robić: SPRZEDANY
  • Model: DMC
  • Rok: 1981