Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Ze względu na przepisy COVID-19 nasz salon jest otwarty tylko po wcześniejszym umówieniu

DMC 1981

Zobacz wszystkie zdjęcia DMC 1981 na sprzedaż

Zobacz nasz aktualny Classic Car akcji

Zobacz zdjęcie

Szukam Classic Car?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Classic Car!

Czy masz klasyczny samochód i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, które dodadzą do naszego asortymentu.

Kontakt

*** TEN SAMOCHÓD ZOSTAŁ SPRZEDANY ***
Skontaktuj się z nami, jeśli jesteś zainteresowany tym samochodem.
Nasz asortyment ciągle się zmienia i wkrótce pojawią się podobne przykłady tego modelu.

-----------------------------

DMC Delorean 1981 w dobrym oryginalnym stanie

1981 oryginalny DMC Delorean w dobrym stanie. Samochód został sprowadzony do Holandii na początku lat 90-tych i miał tylko 1 właściciela w Holandii. Doskonale utrzymany, gotowy do jazdy. Ten Delorean jest wtedy pomalowany na czerwono przez dealera DMC. Deloreanie byli trudni do sprzedania ze względu na wysoki poziom utrzymania ciała. Fabryka DMC nakazała dealerom pomalowanie samochodów na czerwono Ferrari, aby poprawić sprzedaż. Świetna okazja, aby stać się właścicielem Deloreana za dobrą cenę. Możesz jeździć autem w kolorze czerwonym lub zdjąć lakier co czyni auto znacznie cenniejszym.
Samochód ma tytuł holenderski i holenderski mot / tuv. Łatwa rejestracja w każdym kraju UE. Nie musisz płacić żadnych podatków importowych. Możemy pomóc w transporcie.
Przeczytaj doświadczenia naszych zadowolonych klientów na stronie referencji klientów. Zostaw komentarz na forum erclassics!

  • Ref. nr .: 1098
  • Robić: SPRZEDANY
  • Model: DMC
  • Rok: 1981