Niedziela 2 kwietnia CARS & COFFEE i SHOWROOM EXTRA OTWARTE od 12:00 do 16:00

Dni Elegancji 2027

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Dni Elegancji 2027

Dni Elegancji to jedno z najmłodszych wydarzeń w kalendarzu. Impreza ta odbyła się po raz pierwszy w 2022 roku. Celem Dni Elegancji jest osiągnięcie pozycji najbardziej luksusowej imprezy motoryzacyjnej w Holandii.
Podczas Dni Elegancji jest wiele do zrobienia. Na przykład w sobotę odbywa się Concours of Elegance. Tutaj najbardziej ekskluzywne oldtimery i klasyki przyszłości z całego świata prezentowane są przed nominowanym na całym świecie jury i zwiedzającym. Ci weterani są z góry klasyfikowani do różnych kategorii. Odbywają się również różne rajdy, takie jak GT Rally i Classic Rally. Są one dostępne dla każdego, kto posiada samochód spełniający wymagania danego rajdu. Na zakończenie dnia zorganizowana zostanie „Noc Elegancji”. To jest wieczór galowy w Chateau St. Gerlach w Holandii.

Z jakimi pojazdami spotkacie się podczas Dni Elegancji 2027

Podczas Dni Elegancji 2027 spotkacie różne typy samochodów. Z prawdziwych klasyków takich marek jak: Ford, Porsche, Mercedes, Jaguar, Bentley, Austin Healey, Fiat, Morgan, Ferrari, Rolls Royce, BMW, Lamborghini i Porsche.

Godziny otwarcia Dni Elegancji 2027

Dni Elegancji to dwudniowe wydarzenie odbywające się 3 i 4 czerwca. Dzień zaczyna się o dziesiątej rano i kończy o szóstej wieczorem. Natomiast w sobotni wieczór odbędzie się gala „Noc Elegancji”, która rozpocznie się o 19:30. Dzięki wydłużonym godzinom otwarcia masz wystarczająco dużo czasu, aby cieszyć się luksusem i pięknem, jakie mają do zaoferowania Days of Elegance.

Opłaty za wstęp Dni Elegancji 2027

Aby zagwarantować wyłączność Dni Elegancji, każdego dnia dostępna jest ograniczona liczba biletów, dokładnie 3000. Ceny biletu wstępu zaczynają się od 50 € za dzień.