Niedziela 2 kwietnia CARS & COFFEE i SHOWROOM EXTRA OTWARTE od 12:00 do 16:00

Dni Elegancji 2023

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Dni Elegancji 2023

Rok 2022 był pierwszym rokiem, w którym odbyły się InterClassics Days of Elegance i był to natychmiastowy sukces. Celem tego wydarzenia jest stanie się najbardziej luksusową imprezą samochodową w Holandii.

Podczas Dni Elegancji można zobaczyć różne wydarzenia. Na przykład w sobotę odbywa się „Concours of Elegance”. Tutaj najbardziej ekskluzywne klasyczne samochody są prezentowane w różnych kategoriach i oceniane przez międzynarodowe jury. W sobotę odbywają się również różne rajdy, w tym Classic Rally i GT Rally. Możesz także wziąć udział, jeśli posiadasz klasyczny samochód lub nowoczesny supersamochód. Dzień zakończy się „Nocą Elegancji”. To jest wieczór galowy w Chateau St. Gerlach w Holandii.
Podczas Dni Elegancji oferowane są nie tylko najbardziej ekskluzywne oldtimery, ale także klasyki przyszłości. Ponadto można również skosztować przysmaków kulinarnych w restauracji Chateau St. Gerlach, gdzie wszystkie składniki są pozyskiwane lokalnie lub zbierane z ogrodów posiadłości.

Godziny otwarcia Dni Elegancji 2023.

Dni Elegancji to dwudniowe wydarzenie odbywające się 3 i 4 czerwca. Dzień zaczyna się o dziesiątej rano i kończy o szóstej wieczorem. Natomiast w sobotni wieczór odbędzie się gala „Noc Elegancji”, która rozpocznie się o 19:30. Dzięki wydłużonym godzinom otwarcia masz wystarczająco dużo czasu, aby cieszyć się luksusem i pięknem, jakie mają do zaoferowania Days of Elegance.

Opłaty za wstęp Dni Elegancji 2023

Aby zagwarantować wyłączność Dni Elegancji, każdego dnia dostępna jest ograniczona liczba biletów, dokładnie 3000. Ceny biletu wstępu zaczynają się od 50 € za dzień.

Parking na Dniach Elegancji 2023

Days of Elegance posiada 4 parkingi. Są to: parking Classic i Supercar, parking VIP, parking Adelante i parking Valkenier. Koszt parkingów to 10 € za dzień. Zaparkowałeś w Valkenier? Następnie istnieje możliwość skorzystania z autobusu wahadłowego