Kupuj bezpiecznie online | Dostawa do Twoich drzwi | Możliwość wymiany

Classic Salon Antwerp 2027

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Classic Salon Antwerp 2027

Classic Salon Antwerp 2027 to znane targi. Co roku spotykają się tu członkowie największych holenderskich i belgijskich klubów samochodów klasycznych. Na targach istnieje możliwość obejrzenia wszystkich prezentowanych Państwu pięknych klasycznych samochodów. Można go również kupić na targach. Na targach zostanie również przyznana nagroda za najpiękniejsze stoisko, więc uczestnicy dołożą w tym celu wszystkiego, co w ich mocy. Na samych targach można oczywiście zapoznać się również z klasycznymi klubami samochodowymi.

Jakie klasyczne samochody można zobaczyć na Classic Salon Antwerp 2027

Classic Salon Antwerp 2027 słynie z fantastycznych elementów historii motoryzacji. Znajdują się tam pojazdy takich marek jak: Ford, Mercedes, BMW, Citroën, Fiat czy Volkswagen. Ale rzadsze marki, takie jak Jaguar, Delage i Ferrari można znaleźć tutaj.

Godziny otwarcia Classic Salon Antwerpia 2027

Targi rozpoczynają się w piątek i kończą w niedzielę. Dzięki tym wydłużonym godzinom otwarcia masz wystarczająco dużo czasu, aby się rozejrzeć, kupić klasyczny samochód, spotkać się z klubami klasycznych samochodów, ale przede wszystkim cieszyć się pięknym Salonem Klasycznym w Antwerpii.

Opłaty za wstęp Classic Salon Antwerpia 2027

Opłaty za wstęp do Classic Salon Antwerp 2027 różnią się w zależności od wieku. Na przykład bilet dla dorosłych kosztuje od 15 do 20 euro, a dzieci do lat 12 są bezpłatne. Osoby niepełnosprawne, które posiadają EDC w połączeniu z dowodem osobistym, mają również bezpłatny dostęp do Salonu Klasycznego Antwerpia 2027. Warto wiedzieć, że zakup biletu online jest tańszy niż przy zakupie. dostać się do kasy.