Niedziela 2 kwietnia CARS & COFFEE i SHOWROOM EXTRA OTWARTE od 12:00 do 16:00

Classic Salon Antwerp 2026

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Classic Salon Antwerp 2026

Classic Salon Antwerp 2026 to znane targi. Co roku spotykają się tu członkowie największych holenderskich i belgijskich klubów samochodów klasycznych. Na targach istnieje możliwość obejrzenia wszystkich prezentowanych Państwu pięknych klasycznych samochodów. Można go również kupić na targach. Na targach zostanie również przyznana nagroda za najpiękniejsze stoisko, więc uczestnicy dołożą w tym celu wszystkiego, co w ich mocy. Na samych targach można oczywiście zapoznać się również z klasycznymi klubami samochodowymi.

Klasyczne kluby samochodowe >

Godziny otwarcia Classic Salon Antwerpia 2026

Targi rozpoczynają się w piątek i kończą w niedzielę. Dzięki tym wydłużonym godzinom otwarcia masz wystarczająco dużo czasu, aby się rozejrzeć, kupić klasyczny samochód, spotkać się z klubami klasycznych samochodów, ale przede wszystkim cieszyć się pięknym Salonem Klasycznym w Antwerpii.

Opłaty za wstęp Classic Salon Antwerpia 2026

Opłaty za wstęp do Classic Salon Antwerp 2026 różnią się w zależności od wieku. Na przykład bilet dla dorosłych kosztuje od 15 do 20 euro, a dzieci do lat 12 są bezpłatne. Osoby niepełnosprawne, które posiadają EDC w połączeniu z dowodem osobistym, mają również bezpłatny dostęp do Salonu Klasycznego Antwerpia 2026. Warto wiedzieć, że zakup biletu online jest tańszy niż przy zakupie. dostać się do kasy.

Z własnym klasycznym samochodem na Classic Salon Antwerpia 2026

Jeśli chcesz odwiedzić Antwerp Classic Salon własnym klasycznym samochodem, jest to również możliwe. Nie ma również wymagań co do tego, jaki powinien być typ klasycznych samochodów. Targi Antwerp Expo, na których odbywa się Antwerp Classic Salon 2026, są bardzo dobre i łatwo dostępne. Szczegółowy opis trasy znajdziesz na stronie Salonu Klasycznego Antwerpia 2026. Nie musisz się też martwić o Strefę Niskiej Emisji, gdyż Antwerp Expo znajduje się poza tą strefą. Ponadto nigdy nie przejedziesz przez tę strefę, niezależnie od kierunku, z którego jedziesz. Strona Classic Salon Antwerp 2026 zawiera również listę najlepszych miejsc parkingowych wraz z opisem, jak się tam dostać. Nie ma zatem powodu, dla którego nie miałbyś przynosić własnego klasycznego samochodu na Classic Salon w Antwerpii 2026

Zrób z tego wycieczkę!

Salon Klasyczny Antwerpia to wydarzenie trwające 3 dni. To idealna okazja, by wyrwać się na długi weekend. W ten sposób masz pewność, że niczego nie przegapisz z Salonu Klasycznego, a dodatkowo masz czas na zwiedzenie pięknej Antwerpii. Classic Salon Antwerp ma kilka polecanych przez siebie miejsc noclegowych na swoich stronach.