Lipiec i sierpień OTWARTE jak zwykle

Classic Salon Antwerp 2024

marzec 2024

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Classic Salon Antwerp to znana wystawa, na której co roku spotykają się członkowie największych holenderskich i belgijskich klubów samochodów klasycznych. Możesz rozejrzeć się za wszystkimi pięknymi klasycznymi samochodami, które ci przedstawiają, ale możesz też kupić klasyczne samochody tutaj. Nagroda zostanie przyznana za najlepsze stoisko, dlatego uczestnicy dołożą wszelkich starań, aby to osiągnąć. Wystawa odbędzie się w marcu 2024 r.

 Podobnie jak w poprzednich latach organizacja po raz kolejny dołożyła wszelkich starań, aby stworzyć imponującą wystawę klasycznych samochodów. Centralnym punktem programu są tematy, które co roku są związane z targami. Cena wstępu dla dorosłych wynosi około 17 euro, a dzieci poniżej 10 lat są bezpłatne. Wystawa ma długie godziny otwarcia, dzięki czemu można rozejrzeć się po okolicy. Warto tu odwiedzić i być może kupić fajny klasyczny samochód. Z pomocą programu wrócisz do domu z poczuciem większej satysfakcji.

 Jeśli chcesz pojechać do salonu klasycznego w Antwerpii własnym klasycznym samochodem, jest to możliwe. Do Antwerp Expo, gdzie odbywa się Antwerp Classic Salon, można łatwo dotrzeć dowolnym klasycznym samochodem. Na stronie znajdziesz więcej informacji o strefie niskiej emisji, której możesz uniknąć.