28 i 29 maja (Pięćdziesiątnica) SHOWROOM NIECZYNNY - niedziela 4 czerwca CARS & COFFEE oraz SHOWROOM EXTRA OTWARTY (12:00-16:00)

Classic Salon Antwerp 2023

marzec 2023

Klasyczne samochody na sprzedaż>

 Klasyczna wystawa samochodów, na której co roku spotykają się członkowie największych belgijskich i holenderskich klubów samochodów klasycznych: Classic Salon Antwerp. Możesz cieszyć się wszystkimi klasycznymi samochodami, które widzisz na targach, ale możesz też kupić klasyczne samochody tutaj. Na koniec dnia przyznawana jest nagroda za najlepsze stoisko, więc uczestnicy robią wszystko, co w ich mocy. Wystawa odbędzie się w marcu 2023 r.

Podobnie jak w ostatnich latach organizacja po raz kolejny dołożyła wszelkich starań, aby stworzyć imponującą wystawę klasycznych samochodów. Nie może zabraknąć motywów i dlatego są one kluczowe dla programu. Za bilet wstępu dla dorosłych zapłacisz około 17 euro, a dzieci poniżej 10 lat są bezpłatne. Targi mają długie godziny otwarcia, więc można się rozejrzeć i ewentualnie kupić klasyczny samochód. Dzięki tematom i atmosferze wrócisz do domu z poczuciem większej satysfakcji.

Czy jesteś zainteresowany wizytą na tych targach i chcesz pojechać do salonu klasycznego w Antwerpii własnym klasycznym samochodem? To jest możliwe! Do salonu klasycznego w Antwerpii można łatwo dotrzeć dowolnym klasycznym samochodem. Wystawa odbywa się na Antwerp Expo. Na stronie znajdziesz więcej informacji o strefie niskiej emisji, której możesz uniknąć.