28 i 29 maja (Pięćdziesiątnica) SHOWROOM NIECZYNNY - niedziela 4 czerwca CARS & COFFEE oraz SHOWROOM EXTRA OTWARTY (12:00-16:00)

Classic Salon Antwerp 2022

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Klasyczna wystawa samochodów, na której co roku spotykają się członkowie najsłynniejszych belgijskich i holenderskich klubów samochodów klasycznych: Classic Salon Antwerp. Na targach można podziwiać wszystkie klasyczne samochody, patrząc na nie, ale można też kupić tutaj klasyczne samochody. Na koniec dnia przyznawana jest nagroda za najpiękniejsze stoisko, dlatego uczestnicy robią wszystko, co w ich mocy. Wystawa odbędzie się w marcu 2022 r.

 Podobnie jak w ostatnich latach, organizacja ponownie dołożyła wszelkich starań, aby stworzyć imponującą wystawę klasycznych samochodów. Istnieją tematy, które są kluczowe dla programu. Cena wstępu dla dorosłych wynosi około 17 euro, a dzieci poniżej 10 lat są bezpłatne. Wystawa ma długie godziny otwarcia, więc można się rozejrzeć. Dlatego z pewnością warto tu odwiedzić i być może kupić piękne klasyczne samochody. Dzięki tematom i atmosferze wrócisz do domu z poczuciem większej satysfakcji.

 

Czy jesteś zainteresowany i chcesz pojechać do salonu klasycznego w Antwerpii własnym klasycznym samochodem? Do Antwerp Expo, gdzie odbywa się Antwerp Classic Salon, można łatwo dotrzeć dowolnym klasycznym samochodem. Na stronie znajdziesz więcej informacji o strefie niskiej emisji, której możesz uniknąć.