28 i 29 maja (Pięćdziesiątnica) SHOWROOM NIECZYNNY - niedziela 4 czerwca CARS & COFFEE oraz SHOWROOM EXTRA OTWARTY (12:00-16:00)

Classic Salon Antwerp 2021

marzec 2021

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Classic Salon Antwerp to klasyczne targi samochodowe, na których co roku pojawiają się członkowie najbardziej znanych belgijskich i holenderskich klasycznych klubów samochodowych. Robią wszystko, aby zorganizować piękne stoisko, ponieważ na koniec dnia przyznawana jest nagroda.

 

W tym roku oczywiście znowu pojawiają się tematy. Organizacja dołożyła wszelkich starań, aby ponownie stworzyć imponującą wystawę, podobnie jak w ostatnich latach. Opłata za wstęp dla dorosłych wynosi 14 € online i 17 € przy wejściu. Wstęp dla dzieci do lat 10 jest bezpłatny, a targi mają długie godziny otwarcia. Dlatego warto tu odwiedzić. Dzięki tematom i atmosferze wrócisz do domu z poczuciem większej satysfakcji.

 

Czy jesteś zainteresowany i czy chcesz jeździć do salonu Antwerp Classic z własnym klasycznym samochodem? To nie jest problem! Targi Antwerp Expo, w których odbywa się Salon Klasyczny w Antwerpii, są łatwo dostępne z każdym klasycznym samochodem. Możesz łatwo uniknąć Strefy Niskiej Emisji i właśnie o tym się zastanawia. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej.