28 i 29 maja (Pięćdziesiątnica) SHOWROOM NIECZYNNY - niedziela 4 czerwca CARS & COFFEE oraz SHOWROOM EXTRA OTWARTY (12:00-16:00)

Classic Salon Antwerp 2020

6 marca 2020 r. - 8 marca 2020 r

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Classic Salon Antwerp to klasyczne targi samochodowe, które co roku przyciągają członków najbardziej znanych belgijskich i holenderskich klasycznych klubów samochodowych. Robią wszystko, aby zorganizować dobrze zorganizowane stoisko, ponieważ na koniec dnia przyznawana jest za to nagroda.

 

W tym roku znowu pojawiają się tematy. Organizacja dołożyła wszelkich starań, aby, podobnie jak w poprzednich latach, stworzyć imponującą wystawę. Opłata za wstęp dla dorosłych wynosi 14 € online i 17 € przy wejściu. Wstęp dla dzieci do lat 10 jest bezpłatny! Targi mają długie godziny otwarcia. Dlatego warto tu odwiedzić. Z pomocą motywów wrócisz do domu z poczuciem większej satysfakcji.

 

Czy jesteś zainteresowany i czy chcesz jeździć do salonu Antwerp Classic z własnym klasycznym samochodem? To nie jest problem! Targi Antwerp Expo, w których odbywa się Salon Klasyczny w Antwerpii, są łatwe do zdobycia dzięki klasycznemu samochodowi. Istnieje nawet myśl o uniknięciu Strefy Małej Emisji. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej.