30 maja (Boże Ciało) SHOWROOM OTWARTY - niedziela 2 czerwca SAMOCHODY I KAWA oraz SHOWROOM DODATKOWE OTWARTE (10:00-14:00)

Classic Salon Antwerp 2019

1 do 3 Marzec 2019

Klasyczne samochody na sprzedaż> 

Classic Salon Antwerp to klasyczne targi samochodowe, które co roku gromadzą członków najbardziej znanych belgijskich i holenderskich klasycznych klubów samochodowych. Robią wszystko, aby zorganizować dobrze zorganizowane stoisko, ponieważ nagrodę przyznaje się pod koniec dnia. W tym roku odbędzie się to w piątek, marzec 1, sobotę, marzec 2 i niedzielę, 3 marca.

 

Również w tym roku dostępne są 3 tematy: „Lamborghini, la sensazione Italiana”, „60 lat Mini” i „100 lat Citroëna”. Organizacja, podobnie jak w poprzednich latach, dołożyła wszelkich starań, aby ponownie stworzyć imponującą wystawę. Opłata za wstęp dla dorosłych wynosi 14 € online i 17 € przy wejściu. Wstęp dla dzieci do lat 10 jest bezpłatny, a targi mają długie godziny otwarcia. Dlatego warto tu odwiedzić. Dzięki tematom będziesz mieć pewność, że wrócisz do domu z poczuciem większej satysfakcji.

 

Czy jesteś zainteresowany i czy chcesz jeździć do salonu Antwerp Classic z własnym klasycznym samochodem? To nie jest problem! Dotarcie do Antwerp Expo, gdzie odbywa się Salon Klasyczny w Antwerpii, jest łatwe do zrobienia z każdym klasycznym samochodem. Pomyślano nawet o unikaniu Strefy Niskiej Emisji. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej.