30 maja (Boże Ciało) SHOWROOM OTWARTY - niedziela 2 czerwca SAMOCHODY I KAWA oraz SHOWROOM DODATKOWE OTWARTE (10:00-14:00)

Citroena 2CV6


Szukam Citroen?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Citroen!

Masz Citroena i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze poszukujemy klasycznych samochodów, które możemy dodać do naszego asortymentu.

Kontakt

Citroen 2CV6 | 602cc | Najlepszy stan | 1987

Najważniejsze

- Silnik 602cc 2-cylinder
- Bardzo dobry stan
- Nowy czarny zwijany top
- Luksusowe wnętrze z tkaniny

Citroen 2CV6 do sprzedaży w E&R Classics
Oferujemy do sprzedaży ten piękny francuski klasyk; Citroen 2CV6. Ten Citroen pochodzi od prawdziwego entuzjasty, który zawsze bardzo dobrze utrzymywał oldtimery. Model, który tutaj oferujemy do sprzedaży pochodzi z 1987 roku i jest wyposażony w najmocniejszy 602-cylindrowy silnik o pojemności 2 cmXNUMX z manualną skrzynią biegów.

Sprzedam Citroen 2CV6 w bardzo dobrym stanie
Ten Citroen 2CV6 jest w bardzo dobrym stanie optycznym i technicznym. Biała farba wygląda naprawdę pięknie, a auto zostało niedawno wyposażone w nowy, czarny dach zwijany. Wnętrze ma luksusową tapicerkę z tkaniny i piękną oryginalną deskę rozdzielczą. Ten Citroen 2CV6 jest gotowy na wiele pięknych letnich wycieczek!

Kup Citroena 2CV6 w najlepszym stanie?
Szukasz Citroena 2CV6 w doskonałym stanie? Zostaw swoje dane za pomocą formularza kontaktowego na tej stronie lub zadzwoń pod numer +31 416 751 393. Nasz personel sprzedaży z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania, a nawet nakręci dla Ciebie osobisty film ze sklepu.

Możemy pomóc w transporcie. W Europie nie trzeba płacić żadnych ceł importowych. Możliwy handel, kupowanie i przesyłka.
W niektórych krajach możemy pomóc w finansowaniu. Zapytaj naszych sprzedawców.

  • Ref. nr .: c5044-0
  • Robić: Citroen
  • Model: 2CV
  • Rok: 1987