28 i 29 maja (Pięćdziesiątnica) SHOWROOM NIECZYNNY - niedziela 4 czerwca CARS & COFFEE oraz SHOWROOM EXTRA OTWARTY (12:00-16:00)

Citroën 2CV Elektryka


Szukam Citroën?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Citroën!

Czy masz Citroëna i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, które dodadzą do naszego asortymentu.

Kontakt

Citroën 2CV elektryczny | Zasilany elektrycznie | Strefa ekologiczna odpowiednia | 1990

Highlights:

- Zasilany elektrycznie
- Nadaje się do jazdy w strefach ekologicznych
- Zasięg 125 km
- Konwertowany przez specjalistę EV EV

Elektryczny Citroën 2CV na sprzedaż
Tak, dobrze to przeczytałeś, oferujemy do sprzedaży elektryczny Citroën 2CV! Ten kultowy klasyk został przebudowany przez renomowanego specjalistę od pojazdów elektrycznych i jest teraz w pełni zasilany elektrycznie. Citroën 2CV Electrique ma zasięg około 125 km, co oznacza, że ​​możesz cieszyć się jazdą na pełnym akumulatorze. Kolejnym dużym plusem tego elektrycznego 2CV jest to, że jest on również dozwolony w strefach ekologicznych. Możesz także cieszyć się wycieczkami po wszelkiego rodzaju dużych miastach, w dowolnym miejscu na świecie.

Citroën 2CV z napędem elektrycznym na sprzedaż
Ten elektryczny 2CV to nie tylko arcydzieło techniki, ale także fantastycznie wygląda. Czerwony kolor świetnie prezentuje się na klasyce i bardzo ładnie łączy się z białymi felgami, zwijanym dachem i białym wnętrzem z czerwoną lamówką. Szukasz wyjątkowego klasyka, który jest również zasilany elektrycznie? W takim razie Citroën 2CV Electrique to klasyk dla Ciebie!

Chcesz kupić elektrycznego Citroena 2CV?
Szukasz elektrycznego Citroëna 2CV? Następnie zostaw swoje dane za pomocą formularza kontaktowego na tej stronie lub zadzwoń do nas bezpośrednio pod numer +31 416 751 393. Nasi handlowcy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania lub nawet stworzą dla Ciebie osobisty film o sklepie.

Inkoop, inruil en bemiddeling mogelijk.
Dźwiganie w België spotkało oldtimer inschrijving mogelijk. U betaalt geen import-taksen.
Wij kunnen helpen spotkał się z finansami. Vraag ons verkoopteam.

  • Ref. nr .: c0786
  • Robić: Citroën
  • Model: 2CV
  • Rok: 1990
  • wewn. nr: 02106