30 maja (Boże Ciało) SHOWROOM OTWARTY - niedziela 2 czerwca SAMOCHODY I KAWA oraz SHOWROOM DODATKOWE OTWARTE (10:00-14:00)

Citroena 2CV Charlestona

Zobacz nasz aktualny Citroen stany magazynowe

Zobacz zdjęcie

Szukam Citroen?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Citroen!

Masz Citroena i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze poszukujemy klasycznych samochodów, które możemy dodać do naszego asortymentu.

Kontakt

Citroen 2CV Charleston | Przywrócone | Historia znana | 1989

Highlights:

- Odrestaurowany
- Historia konserwacji znana
- Nowe wnętrze
- seria Charleston
- Dwukolorowy lakier
- 597 cylindry o pojemności 2 cmXNUMX

Odrestaurowany Citroën 2CV Charleston na sprzedaż
Oferujemy do sprzedaży ten piękny Citroën 2CV Charleston z 1989 roku. Charleston jest najbardziej luksusowym modelem z serii 2CV i charakteryzuje się pięknym dwukolorowym lakierem, chromowanymi dodatkami i tapicerką w kratkę. 2CV Charleston, który tutaj oferujemy do sprzedaży, został odrestaurowany w przeszłości i jest zarówno optycznie, jak i technicznie w bardzo dobrym stanie. Pochodzi od prawdziwego pasjonata, który zawsze dobrze dbał o klasykę. Faktury za wykonane prace konserwacyjne zostały starannie zachowane. Citroen jest napędzany 597-cylindrowym silnikiem o pojemności 2 cm4 z XNUMX-biegową manualną skrzynią biegów.

Citroën 2CV Charleston na sprzedaż w E&R Classics
Pierwszą rzeczą, jaką zauważysz, gdy zobaczysz tego Citroëna 2CV Charlestona, jest jego piękna farba. Występuje w kolorystyce czarnej z bordową czerwienią, którą ładnie przełamuje charakterystyczne prążkowanie. Wnętrze zostało niedawno odnowione i wyposażone w luksusową tapicerkę w kratkę oraz fotele z zagłówkami. Dzięki temu możesz cieszyć się komfortem podczas zwiedzania.

Chcesz kupić Citroena 2CV Charlestona?
Szukasz Citroena 1989CV Charleston z 2 roku? Zostaw swoje dane za pomocą formularza kontaktowego na tej stronie lub zadzwoń do nas bezpośrednio pod numer +31 416 751 393. Nasi handlowcy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania lub nawet stworzą dla Ciebie osobisty film o sklepie.

Możemy pomóc w transporcie. W Europie nie trzeba płacić żadnych ceł importowych. Możliwy handel, kupowanie i przesyłka.
W niektórych krajach możemy pomóc w finansowaniu. Zapytaj naszych sprzedawców.

  • Ref. nr .: c6521
  • Robić: Citroen
  • Model: 2CV
  • Rok: 1989