Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Ze względu na przepisy COVID-19 nasz salon jest otwarty tylko po wcześniejszym umówieniu

Chevrolet Impala SS Cabriolet 1963

Zobacz wszystkie zdjęcia Chevrolet Impala SS Cabriolet 1963 na sprzedaż

Zobacz nasz aktualny Chevrolet akcji

Zobacz zdjęcie

Szukam Chevrolet?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Chevrolet!

Czy masz Chevroleta i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, które dodadzą do naszego asortymentu.

Kontakt

Chevrolet Impala SS kabriolet 1963 28.000 mil w bardzo dobrym stanie

1963 Chevrolet Impala Super Sport kabriolet w wyjątkowym cudownym stanie. Zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku Impala SS w Janesville w stanie Wisconsin są w bardzo pięknym stanie. Farba w kolorze Adobe Beige, wnętrze w kolorze Saddle, chrom itp. Są znakomite. Samochód ma oryginalny silnik V5354 327 CC (8) „Turbo-Fire” i automatyczną skrzynię biegów. Przejechano tylko 28.000 mil. Działa fantastycznie. Broszury itp. Samochodu są obecne. Jeśli szukasz bajecznej Impali SS w wyjątkowym stanie to ta z pewnością jest interesująca.

Samochód ma tytuł holenderski i holenderski mot / tuv. Łatwa rejestracja w każdym kraju UE. Nie musisz płacić żadnych podatków importowych. Możemy pomóc w transporcie.

  • Ref. nr .: 1420
  • Robić: Chevrolet
  • Model: Impala
  • Rok: 1963